Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek el fognak ítélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fognak ítélni minket ha így kezdünk bele az életbe?

Figyelt kérdés
Már 2,5éve együtt vagyunk és csaknem 1éve együtt is lakunk,vidéken élünk.Még 3év hiteltörlesztése van,havi 16e ft.Mindketten dolgozunk(minimálbérért),de a törlesztés végett nem mertünk albérletbe menni így nagymamámhoz költöztünk.Borzasztó,beleszólásunk bármibe 0,de folyton szóvá van téve az általunk művelt pazarlás stb(minden este zuhanyzunk,meleg vízbe mosogatunk..stb)Mellesleg a rezsit fizetjük.Van 500e ft letett pénzem,amit még kiskoromban kaptam.Akár hogy is néztük,szabadulni nem tudunk jelenlegi helyünkről.Összeházasodni jövőre szeretnénk,ezt már egy ideje magunk között tervezzük.És itt van most az ősszel jövő félszocpol,amit ugye meg lehet előlegezni.Néztünk egy házat,párom településén,lesz anyósomék utcájába.A szocpol által elérhetővé válna nekünk az a lakás,egyösszegben meg tudnánk venni.2gyereket gondoltunk bevállalni,amit 8éven belül kellene teljesíteni.Szerintetek nem fognak elítélni minket a szülők?Ha lenne saját lakásunk jelenleg,már belevágtunk volna a gyermekprojektbe,de erre a helyre,nagymamámnál nem akarunk.Sem én sem ő.

2014. jún. 17. 15:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt ítélnének el a szülők? Nem is értem. Ez a lehetőségetek adott egy saját lakásra, akkor ezt kell kihasználni. Gyereket csak úgy vállaljatok, ha szívből szeretnétek, szóval ne kizárólag a lakás miatt.

És a helyetekben bemennék egy bankba megérdeklődni a pontos részleteket, mert egy dolog a ti tervetek, a másik pedig a bank hozzáállása.

2014. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
67%
Es ha neadj isten nem jon ossze 8 even belul??
2014. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Abból gondoljuk hogy össze jönne,hogy egyszer tabletta mellett terhes lettem,mivel antibiotikumot szedtem.Az egy dolog hogy elment,mert a tabletta elvéknyította a nyálkahártyámat és nem tudott megtapadni rendesen.Vittem a pozitiv tesztet az orvosnak,akkor már véreztem.. Ebből gondoljuk hogy sikerülne.Az otp-ben lehet érdeklődni szerintetek?
2014. jún. 17. 15:50
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen körülmények között egyetlen Bank sem ad nektek hitelt. Mindketten minimálbéresek vagytok, van még 3 évig hiteletek, és csak 500.000.- saját erőtök. Ez nagyon kevés, ahhoz hogy hitelt kaphassatok házvásárlásra. Az pedig még kérdéses, hogy lesz-e ez a fél szocpol, adható-e használt lakásra és milyen feltételekkel stb.
2014. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
40%
Ne az OTP-nél érdeklődj, mert ők a legrosszabb Bank.
2014. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért ítélnének el? Inkább büszkék lehetnek rátok, hogy ilyen szépen gondolkodtok! Ha mégsem, akkor az az ő jellemhibájuk, vagy rossz szokásuk. A helyzetetetek, tervetek nem elítélendő, hanme becsülendő. Amúgy meg, ha szülők lesztek, akkor magatokért lesztek, a nagyszülők örülhetnek, gratulálhatnak, de már helyettetek ők ebben nem dönthetnek, ez már a ti felelőségetek.
2014. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom,hogy szüleim és nagymamám részéről is gyereknek vagyok számon tartva.25éves leszek jövő hónapban.Eddig mikor felhozódott hogy pár éven belül gyereket szeretnék kivétel nélkül:az hiányzik neked,nem kell az még,te is gyerek vagy választ adták.
2014. jún. 17. 15:58
 8/40 anonim ***** válasza:
Most akkor lesz félszocpol? Én úgy tudtam,h végül elvetették. Linkelne valaki róla ha igen? Köszi.
2014. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Változott a szocpol: most csak úgy működik, hogy már megvan legalább egy gyerek, és mellé lehet bevállalni még egyet. Mindenképpen tájékozódjatok alaposan.
2014. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
2014. jún. 17. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!