Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel kezdünk elhidegüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel kezdünk elhidegülni egymástól és úgy érzem tehetetlen vagyok. Hogyan tudnék javítani a helyzeten?

Figyelt kérdés

Ő dolgozik, én még itthon vagyok GYED-en. Ha hazajön, próbálok sokat foglalkozni vele, de neki ez nem elég. Azt mondja, hiányoznak neki a közös programok, de ha szervezek valamit, akkor a legtöbbször az utolsó pillanatban kibúvót talál. Ha valami otthoni programot csinálok, akkor az a baj, hogy túl fáradt. Szerinte csak nekem kellene változtatnom, szerintem neki is, de ezt megbeszélni sem hajlandó.

Eljutottunk odáig, hogy már gyömörgörccsel várom haza és nem hogy örülnék, hogy hazaér, inkább idegesít. Félek, hogy nagyon nem lesz ennek így jó vége.


2013. júl. 5. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ezen csak beszélgetéssel lehet valamit kezdeni!

Szereted még? És ö?

2013. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem tudnátok a gyerek nélkül elutazni egy hosszú hétvégére? A gyerkőcre pedig vigyázhatnának addig a nagyszülők.
2013. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Elméletileg szeretjük egymást, de ez most a gyakorlatban nem úgy tűnik.

Beszélgetni már nem akar, tőlem várja a változást, változtatást.

A nagyszülők a szomszédaink, a gyerekek majdnem minden délutánt és hétvégét náluk töltenek.

Elutazni nem akar, mert fárasztó, sokba kerül, minek menni, útálja az idegeneket...

2013. júl. 5. 09:24
 4/19 anonim ***** válasza:

Milyen közös programjaitok voltak régen?

Jön a hétvége, főzz valami finomat, vacsi, szexi hálóruci, gyerekek pedig aludjanak a nagyszülőknél.

2013. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de erre szoktak mondani, hogy a sz@r is ízetlen.
2013. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindenhez ketten kellenek, a változáshoz is. A férjed meg szarik bele az egészbe.
2013. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rábízni a közös program szervezését. Akkor kiderül, tényleg érdekli-e, és nem reklamálhat, hogy milyet szerveztél.
2013. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül név-,születésnapja? Gyerekek nagyiknál. Meglepetésnek, kész tény elé állítani, elutazni 1-2 napra: (pl. nagyon jó -saját tapasztalat -Egerben egy wellness hétvége.) És semmi racionális párbeszédet nem erőltetni, de kettesben együtt lenni és ami beszélgetés jön, az jön, de nem tematikusan tárgyalni.
2013. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

És lehet, hogy itt más gondok is vannak.

Azt írtad, a gyerekek a délutánokat és a hétvégéket náluk töltik. Akkor te mit csinálsz egész nap? Nem támadni akarlak, de ez nekem sem tetszene, pedig nő vagyok. Nem lehet, hogy ebből van elege?

2013. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem akar utazni. 2 éve házassági évfordulónkra (ő simán elfelejtette) megleptem magunkat egy welness hétvégével. Mire megérkeztünk, közölte, hogy nem érzi jól magát, biztos beteg lesz és hazament. Otthon meg egész hétvégén a haverjaival sütögettek, meg ökörködtek. Azóta nem szervezek ilyet.

Régen utaztunk, kirándultunk, de mint kiderült, csak az én kedvemért. Játszottunk számítógépes játékokat, de már nem szeret velem játszani, mert béna vagyok hozzá. Tény, hogy 3 gyerek mellett nem az a legfontosabb, hogy ezeket a játékokat gyakoroljam. Jártunk moziba, most meg "minek menni, 2 jegy árából megvesszük dvd-n".

2013. júl. 5. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!