Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elválnátok ilyen háttérrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok ilyen háttérrel?

Figyelt kérdés

Közel 30 éve vagyok házas. Van 3 gyermekem, 2 már felnőtt, 1 még gimis. A feleségembe nagyon régóta nem vagyok már szerelmes, csak élünk egymás mellett. Nem akartam elválni, hisz egy életre esküdtünk és a család.. De közben szerelmes lettem, a hölgy mindenben illik hozzám, már 5 éve ismerem és ebből egy ideje már együtt is vagyunk.

Nem tudom hogy váljak el; ott van a 85 éves anyám, aki a szomszédban lakik és akiről én gondoskodom, a 3. fiam, aki még tanul, és 4 hitelünk van (bedőlt vállalkozás.. szűkösen ugyan, de úgy-ahogy kijövünk anyagilag..) És a feleségem öngyilkossággal fenyegetőzik, nem akar elveszíteni. Elmondtam neki, hogy mást szeretek.

Megakar bocsátani nekem és élni, mintha misem történt volna.. Én meg dilemmázok; nem akarom cserbenhagyni a családomat, de a szívem máshoz húz..



2014. jún. 21. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Mivel ez nem egy hirtelen fellángolás, szerintem válj el. Ez nem cserbenhagyás, gyerekek már nagyok. Így alakult az élet.
2014. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
válj el szerintem is, mi az hogy öngyilkossággal fenyeget? ilyen nincs, ez zsarolás
2014. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Figyi, járjál össze párszor azzal a csajjal, alkalmanként egy jó kemény szex, aztán vissza a családodhoz... El ne válj, mert bár lehet a szíved most máshoz húz, de amint írod, egy ideje együtt vagy azzal a nővel.. Hát elég gáz, hogy tudja, hogy házas vagy és veled van. Belerondít egy házasságba. Ilyen embertől csodát ne várj.. Elhagyod miatta a feleséged, felrúgsz mindent, anyagilag is szarban vagy, aztán az meg kidob, akkor mit csinálsz? Meg lehet tart is még melletted valakit... Sosem lehet tudni. Feleséged meg biztos, hogy hűséges, ha ennyire szeret, hogy öngyilkossággal fenyegetőzik. Gondolkozz, ember! Van tőle 3 csodálatos gyereked, 30 éve veled van. Azért ezt értékelhetnéd. Kell a másik nő, oké, megértem... 30 év házasság után mikor már megvan unva a feleség, meglátja az ember a 18 éves kis pcsát akkor úristen, hajtja minden.. De jövőt így nem lehet alapozni. Márpedig neked az kéne, ennyi hitellel a nyakadon.


Én azt mondom párszor legyen meg a másik csaj és kész. De feleséged szeret, ő a biztos. A gyerekeidnek is így a legjobb, ha együtt vannak a szülei. Én tudom milyen apa nélkül felnőni....

2014. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Persze meg a felesege legyen a hibas, a kerdezo meg 5 eve szeretot tart. Gusztustalan az ilyen ember.

Ne te legyel kiakadva 30 evet lehuztatok egymast mellett, persze hogy ki van, hogy te most mindent hatrahagyva szabadulni akarsz...

2014. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Rég el kellett volna válnod, még akkor, mielőtt csalni kezdted a feleségedet.
2014. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

3-ik


A felesége öngyilkossággal fenyegetőzik, ami azt mutatja, hogy ő sem szereti már az urát.


Szerintem menj. A lehető legnagyobb békességben.

2014. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Azt az időt és energiát, amit a barátnőddel való kapcsolatodba fektettél, akár a feleségedre is fordíthattad volna....


Szerintem ilyen háttérrel inkább a házasságod hozd rendbe.

2014. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4%
Azzal maradj,akinek nagyobb szüksége van rád.
2014. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
ez nem szerelem csak kapuzárási pánik
2014. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nem kellene egy olyan ember,aki képes az érzelmi zsarolásra,miközben tudja,hogy mást szeretek.Ha szeret,akkor engedjen el,azzal tenné neked a legjobbat.Aljas feleséged van.Sajnos harminc évvel ezelőtt nem vetted észre ezt a jellemhibáját.
2014. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!