Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én nem érzem még magunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem érzem még magunkat öregnek a rendszeres házasélethez, a férjem mégis nagyon ritkén akar szexelni, lehet, hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés
Mivel havi egy-kétszer kezdeményez, és ha én hozom fel, akkor belemegy, de rendszerint nem jön össze. Arra gondoltam, talán nem is kíván már, csak a feszültséget akarja levezetni, ha benne megvan. De én nem tudom felkelteni az érdeklődését igazán, úgy érzem. Egyébként 40 évesek vagyunk, 11 éve együtt. Van két gyerekünk. Én csinos vagyok a mai napig, vékony, sportos, sokak szerint letagadhatnék tíz évet min. Mit gondoltok? Úgy elszomorít. Szerintem nincs senkije. Ha rákérdezek, azt mondja, minden OK és szeret. Én viszont feszült vagyok, gyakrabban szeretném, nem minden nap, de heti egy-kétszer biztosan...
2014. jún. 25. 14:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%
Ez a nyári szünet :D
2014. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Vicces, de már tart egy ideje :(
2014. jún. 25. 14:49
 3/26 anonim ***** válasza:
68%

Elég sok ilyen felvetést olvastam itt, hogy 40+ pasik hát bizony impotensek.

Nekem olyan koromban a világon semmi ilyesmi nem volt, nehéz is elképzelni.

A másik baj, hogy nem akarják tudomásul venni, hogy az asszonyuknak ez probléma, - és nem helyes azzal elintézni, hogy de azért szeret.


Én se hinném, hogy volna valakije, amikor még volt feleségem, és csaltam, akkor voltam otthon a legaktívabb, nehogy arra gondoljon... :)


Csak el kellene mennie orvoshoz!

2014. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. De nem impotens szerintem, mert ha ő akarja havi egy-kétszer, akkor minden OK, sőt! Egészen fiatalos teljesítményre képes. Csak nagyon ritkán kezdeményez, és ha meg én próbálkozom, nem jön össze - na akkor tényleg impotens.
2014. jún. 25. 15:03
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy nincs sikerélménye? Írtad, hogy rendszerint a gyakoribb nem jön neki össze.
2014. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem tudom, lehetséges. Mondjuk olyan értelemben nincs gond, hogy mindkettőnknek van orgazmusa, de lehet, hogy ennél többet szeretne részemről. Bírálni nem szoktam az aktus miatt, nincs is okom. Több lelkesedést? Lehet, hogy sértődött vagyok, ha nagy ritkán "elővesz", hogy már megint rendelkezésre kell állnom, bezzeg ha én szeretnék... ennek nem adtam hangot még, de lehet, hogy látszik rajtam? Esetleg írnál erről a sikerélményről bővebben?
2014. jún. 25. 15:13
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Már hogy nem jön össze?

A pasit hardveresen elő lehet készíteni, egy nőnek nem mindegy kicsoda, micsoda, de hát olyat is hallottam, hogy egy full hetero férfira rávetette magát egy.... nem heretó, megmarkolta, nyalogatta, aztán meg is nyerte... mert olyankor már nem nagyon tud leállni a férfiember.

Szóval kezdeményezel, játszol a micsodájával, és az nem áll fel: az probléma.

Azt mondják az impotencia se olyan, hogy ma még igen, holnaptól meg soha....

2014. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Ülj le vele erről beszélni, és nagyon erősen nyomatékosítsd, hogy ez neked így nem fog menni. A kommunikáció segíthet.
2014. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

7: hát pedig ez van, ahogy írod, amikor nem jön össze. De amikor ő akarja, akkor összejön. Még akkor is, ha én nem vagyok full aktív olyankor. Ijesztő kép: azt akarod mondani, hogy ez idővel rosszabb lesz?

Az az igazság, hogy már a legelejétől volt köztünk egy kis libidókülönbség, de áthidaltuk egy jó ideig: ő egy kicsit gyakrabban kitett magáért, mint ahogy az magától jött volna, én egy picit nyeltem az éhkoppot, de megvolt az egyensúly nagyjából, mivel heti két alkalom összejött. Csak az utóbbi évben kezdenek nagyon távolodni az igények, és ez nem tesz jót a kapcsolatunknak sem.

8: beszéltem már róla neki többször, és mindig azt mondja, hogy ez egyszeri alkalom (sokadik), ne általánosítsak, és hogy majd legközelebb, holnap, ma este, stb... aztán eltelik pár hét megint.

Szeretném rendbehozni ezt a dolgot, egyrészt őt nem akarom fruszrálni, másrészt nem szeretnék szex nélkül élni. Márpedig így az lesz a vége, attól félek.

2014. jún. 25. 15:28
 10/26 anonim ***** válasza:
50%

Ne válaszolj, ha nem akarsz, de mennyire vagy bevállalós a szexben? Nem a szélsőségekre gondolok.

Nálunk természetes, hogy előtte ellazulunk, simogatjuk egymást, beszélgetünk közben, orálisan kényeztetjük egymást és egyáltalán nem sietünk. Ha nincs is annyira kedvem az elején, a végén mindig megállapítom, hogy érdemes volt.

2014. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!