Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek abban, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy valaki megtalálja a lelki társát egy egész életre? Ti megtaláltátok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A megtalálásban hiszek, a megtartása egy másik dolog. Téved, aki azt hiszi, hogy a lelki társ mindenben passzol hozzá és egy olyan állandó harmonikus állapot, amiért nem kell tenni semmit. Hatalmas tévedés. Ugyanúgy tenni kell érte, mint minden kapcsolatért.
2014. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Tinikoromban hittem. Aztán lett egy kapcsolatom, válással, stb., nem hittem. Végül megtaláltam :) csodálatos érzés volt, és azóta is az. :)
2014. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm megtalálta. Amikor összejöttek, ő 18 volt, a lány 15. Azóta együtt vannak, már 40 felett járnak mindketten. Tökéletes harmónia, a megkérdőjelezhetetlen Szerelem.


De ilyenből nagyon kevés van sajnos.

2014. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

Igen.

2014. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem találtam meg, és el vagyok keseredve, hogy nem fogom megtalálni és egyedül kell leélni az életemet.. :( 28 N
2014. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, megtalaltam.
2014. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsó kapcsolatom 9 évig tartott. Sokáig hittem azt hogy ő a lelki társam. A héten szakítottunk, kiderült, hogy mégsem az. Inkább abban hiszek, hogy vannak időszakok amikor valakivel lennünk kell, és lehet, hogy ez idővel változik, mert mi is változunk és nem egyfelé fejlődünk. Szóval az elmúlt kilenc évre biztos hogy ő volt a lelki társam. A későbbiekre nézve azért reménykedem, hogy úgyanúgy megtalálom akivel együtt fejlődhetünk majd. 40 nő
2014. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hiszek benne. Ugyanakkor abban is hiszek, hogy ez nagyon ritka dolog és mivel ritka, kevés embernek adatik meg ez a kiváltság.


Nekem nem adatott (még) meg, de nem is számítok rá. Ettől függetlenül nem vagyok elkeseredve, mint a 29/N.


Szingliként is van élet, és inkább szingliség mint egy rossz vagy semmilyen kapcsolat.


26/F

2014. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29N=28N
2014. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, megtaláltam.
2014. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!