Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem az exével akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem az exével akar gyerekeket, fiatalokat táboroztatni! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A férjemnek ez a lány volt az első szerelme kb. 2 évig voltak együtt. A lány szakított a férjemmel, de később megbánta és szerette volna visszakapni a férjemet, de addigra mi már összejöttünk. Mi 10 éve vagyunk együtt, 6 éve házasok. Az ex-szel nem nagyon tartották a kapcsolatot, volt valami közös munka ügyük kb. egy éve, én ebbe nem szóltam bele, nem féltékenykedtem, ha akartak volna beszélgetni pár órát, nekem az sem gond. Nem hiszek benne, hogy érdemes tiltani a dolgokat és abban sem, hogy abból lesz a megcsalás, amikor összefutnak az exek egy kávéra. De az, hogy 10 napig együtt táboroztassanak gyerekeket, megjegyzem ők is itt ismerkedtek össze anno, vagyis itt szerettek egymásba, az nekem sok. Ti mit tennétek a helyemben? Ráadásul tegnap a férjem megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá? És én megmondtam, hogy nagyon nem örülnék neki, ma mégis elvállalta a munkát. Amúgy van más munkája, tehát nincs rászorulva erre a keresetkiegészítésre. A férjem azzal védekezik, hogy számára szakmailag fontos ez, hiszen régebben ő itt tanult (kézműves tábor) és most ő taníthat másokat és, hogy ez neki nagyon megtisztelő feladat. Ez az indoklás elfogadható valamennyire szerintetek?

2014. jún. 27. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Az indoklás elfogadható lenne,csak hát...sosem bízhatsz igazán egy férfiban ilyen téren,ezt férfiként mondom.
2014. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

10 év nagy idő.

Ha mondjuk a szakítás után lenne ez a közös táboroztatás, akkor biztos kiakadnék.

Ha minden rendben van a házasságotokkal, akkor én nem aggódnék.

Ha vannak gondok, akkor más a helyzet . . .

2014. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Vannak gondok a házasságunkban, sok olyan is, amiről nem is mi tehetünk. Számomra a 10 év inkább hátrány, mint előny, hiszen a kapcsolatunk első éveiben nyilván már emberre rá sem tudtunk nézni és hát azért én most már rá tudok nézni más férfira is, de szerintem ez így természetes és normális (nem megcsalásra gondolok, csak arra, hogy a szerelem kezdetén tényleg csak a másik fél létezik az ember számára).
2014. jún. 27. 16:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudsz velük menni?
2014. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elvben megkérdezte, hogy mennék-e, de szerintem ez csak elvi kérdés volt. Én nem szeretnék menni, mert egyértelmú lenne, hogy csak az ellenőrzés miatt megyek, mivel művészi tehetségem nem igazán van és nem is érdekel az egész tábor sem.
2014. jún. 27. 16:46
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem megoldható, h "kikapcsolódásképpen" te is velük menj?
2014. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, mikor elküldtem a kérdést, még csak 1 válasz volt :D
2014. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul szerintem a csaj, csak a férjemet szeretné, mivel nemrég ment tönkre a házassága, az érdeklődési körük is azonos. Korábban is újra össze akart vele jönni. És egyáltalán az elmúlt tizenvalahány évben miért nem hívta meg a táborba nevelőnek? Miért csak most?
2014. jún. 27. 16:51
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

De édes!

Minek kérdez meg téged, ha aztán úgy is elvállalja?

2014. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is az fáj a legjobban ebben az egészben, hogy megkérdezi, megmondom, hogy nem szeretném és elvállalja. Természetesen nem első eset. Nálam ezt hívják úgy, hogy önzés.
2014. jún. 27. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!