Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem az exével akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem az exével akar gyerekeket, fiatalokat táboroztatni! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A férjemnek ez a lány volt az első szerelme kb. 2 évig voltak együtt. A lány szakított a férjemmel, de később megbánta és szerette volna visszakapni a férjemet, de addigra mi már összejöttünk. Mi 10 éve vagyunk együtt, 6 éve házasok. Az ex-szel nem nagyon tartották a kapcsolatot, volt valami közös munka ügyük kb. egy éve, én ebbe nem szóltam bele, nem féltékenykedtem, ha akartak volna beszélgetni pár órát, nekem az sem gond. Nem hiszek benne, hogy érdemes tiltani a dolgokat és abban sem, hogy abból lesz a megcsalás, amikor összefutnak az exek egy kávéra. De az, hogy 10 napig együtt táboroztassanak gyerekeket, megjegyzem ők is itt ismerkedtek össze anno, vagyis itt szerettek egymásba, az nekem sok. Ti mit tennétek a helyemben? Ráadásul tegnap a férjem megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá? És én megmondtam, hogy nagyon nem örülnék neki, ma mégis elvállalta a munkát. Amúgy van más munkája, tehát nincs rászorulva erre a keresetkiegészítésre. A férjem azzal védekezik, hogy számára szakmailag fontos ez, hiszen régebben ő itt tanult (kézműves tábor) és most ő taníthat másokat és, hogy ez neki nagyon megtisztelő feladat. Ez az indoklás elfogadható valamennyire szerintetek?

2014. jún. 27. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azt kéne szerelem, meg házasság meg mindent félretéve átgondolni, hogy az olyan dolgok mint bizalom, megbecsülés, tisztelet hogy állnak... mert ha itt is gond van, akkor hamar felmelegedhetnek a régi dolgok, de ha a "nagy alapok" a helyén vannak, akkor kevesebb az esély.

Őszintén megbeszélni????

2014. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy te mit mondtál neki... de így folytatod:

"A férjem azzal védekezik,"....


Magáért az alaphelyzetért én nem aggódnék, de ha így álltok, - akkor meg úgy általában nagyos is aggódnék a jövő miatt.

2014. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12 Nem hiszem, hogy kiragadott szavakon van értelme lovagolni, főleg egy arctalan fórumon, ahol mindenkinek más a beszédstílusa, lehet, hogy neked ez a szó, teljesen mást jelent, mint nekünk. Egyébként nem tudom, hogy mit mondtam neki pontosan, mert ez már lassan kétnapos beszélgetéssé fajult a férjemmel.
2014. jún. 27. 20:13
 14/18 anonim ***** válasza:
37%

"azért én most már rá tudok nézni más férfira is, de szerintem ez így természetes és normális"


Bocs, de akkor legyen neked az is "természetes és normális", hogy ő is "ránéz" más nőkre!

2014. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem mondd el neki, hogy neked ez a dolog megalázó és kellemetlen. Mert az. Ja és hogy ne nézzen madárnak.

Olyat úgysem veszíthetsz el, ami soha nem volt a tiéd.

2014. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Persze nézhet is, de én sem szoktam 10 napokat eltölteni a volt pasijaimmal, nem is szeretnék igazából, nekem nagyon furcsa lenne.
2014. jún. 27. 21:00
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Bazz, elsőre úgy olvastam, hogy a férjed az exétől akar gyereket. Vigasztaljon a tudat, hogy az sokkal rosszabb lenne. :D
2014. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát először én is azt olvastam, ahogy rápillantottam :D Figyelj, én magamból indulok ki. Én tuti elvinnélek téged is, ha annyira csak szakmai a dolog. Amúgy meg... hát ja. De mindegy, mert ha meg akar csalni úgyis lesz rá alkalma másik, ha meg nem, most sem fog.
2014. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!