Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megéri 1000 euróért napokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri 1000 euróért napokig távol lenni a családtól?

Figyelt kérdés

A párom 1000 eurót keres Ausztriában.

Itt hagy bennünket a lányommal, havonta látjuk 8 napot ez nagyon kevés, főleg hogy a pénz sem nagyon sok.

1020 eurót keres, de ebből csak 500 euró marad.

Itt élünk anyukámnál, és a ház részünk nagyon lassan épül.

Havonta max 50 ezret tudunk rákölteni mostanában.

Pedig rezsit így sem kell fizetnünk mert anya segít. De ami marad nekem 150 ezer forint abból nem haladunk, mire csekkemet befizetem, gyereknek dolgok, sőt még a páromnak ebből (is) veszünk kaját neki stb.

Nagyon el vagyok keseredve sosem leszünk rendben.

Miért ilyen nehezen épül fel egy szoba-konyha fürdő??


2014. júl. 1. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Így nem éri meg. Valahol nagyon elfolyik a pénz.
2014. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
500 euró kell a páromnak, haza jönni-vissza ez hetente 60 euró, lakás 150 euró stb
2014. júl. 1. 19:16
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem éri meg. Bár én még az 500 eurónak is örülnék. A magyar bérek még nevetségesebbek, ráaádsul úgy beszélnek az emberrel, mint a kutyával. A helyetekben kiköltöznék. Tesómék is kinnt élnek és egy percig nem bánták meg. Amint megtanulok németül, én is húzok innen.
2014. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Van más lehetőség? Itthon találna munkát a férjed?
2014. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem éri meg, nektek is inkább ki kellene menni, mint itt felhúzni egy hajlékot és tovább kínlódni a magyar fizetésből. Ráadásul a gyerekednek is jót tenne ha beszélne még egy nyelven folyékonyan.
2014. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Adjátok el a telket és költözzetek ki ti is a gyerekkel. Felesleges olyan helyen építkezni, ahol nincs munka.
2014. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Havi 8 nap,az nem is annyira kevés,kibírhatnátok pár évig,amíg össze tudtok szedni egy kis pénzt.De ha Magyarországon is találna a férjed munkát,ami ennyit fizet,akkor már most hazajöhetne,de elég gyanús,hogy nem fog találni,bár ha helyben lakna,akkor 200 ezer Ft nettó is elég lenne.
2014. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Az érné meg, ha fognád magad, és kiköltöznél a férjedhez, gyerekestől. A gyereknek igen jó lehetőség, neked munka, ami plusz jövedelem, a férjednek pedig nem kellene hazarohangásznia állandóan, eltöltve egy csomó utazással a szabadnapjait (ami jó fárasztó, én is csináltam) - helyette mehetnétek együtt világot látni.


Én ezt tettem, és azóta jobb a helyzet. Már nem kell azon gondolkodni, hogy melyikünk rágja hamarabb a küszöböt, ha nem lesz kit enni...

2014. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Férjem 7-8 napot van vidéken, utána 4-5 nap itthon de ekkor van másodállása 7-17-ig, majd újra vidék 12 órás műszak. Ez kb havi 220.000, szabadnap 4-5/hó. Ha nem csinálná éhen halnánk. Mi is építkezünk 2 éve. 4 és 6 évesek a gyerekek.
2014. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%

," sőt még a páromnak ebből (is) veszünk kaját neki stb."


Nem hogy hazaadna valamennyit, még kaját is itthonról visz. Most mi ebben a spórolás

2014. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!