Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek és/vagy anyukák! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek és/vagy anyukák! Ti szoktatok főzni?

Figyelt kérdés

Nem szeretek főzni, unom. Próbáltam már filmet/zenét vinni magammal, nem használt. :)


Minden nap benn ebédelünk a cégnél, este meg hideget eszünk vagy rendelünk vagy épp hozunk haza kínait/törököt ilyesmiket. Havi egyszer elmegyünk valami értelmes étterembe is. Hétvégén szoktunk összeütni valami egyszerűt (Carbonara vagy egyszerűbb főzelékeket).


Ha majd gyerekünk lesz, akkor ez tartható lesz? (gondolok a bébiételre itt), vagy akkor majd valahogy meg kell oldanom?


Ti főztök? Ha nem, hasonlóképp oldjátok meg, mint mi?



2014. júl. 3. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
72%
Én főzök, mindig is főztem, akkor is mikor dolgoztam. engem kikapcsol munka után. A kicsim se nagyon evett még bébiételt, az ő főzelékeit is én szoktam elkészíteni.
2014. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
70%
A többség főz.
2014. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
Minden nap főztél munka után? Az becsülendő, én mire hazaérek, kicsit vásárolgatok, már hét óra...és nincs kedvem este már főzni:/
2014. júl. 3. 17:14
 4/73 anonim ***** válasza:
65%

Én szeretek főzni, kikapcsol. Olyan ez nekem mint a relaxació, mert közben végiggondolom a napom, tervezgetek, álmodozom, szóval tökjó levezető.

Én nem szoktam minden nap főzni, de egy héten min 3-4 napot igen és azt osszuk be a hétre. Kaját ritkán rendelünk, nincs rá pénzünk.

Viszont: a pici babánál hogy gondoltad? Ő is pizzát, kínait meg ilyeneket fog enni már baba korában is?

2014. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:
Nem, mi rendes ételt szoktunk rendelni, ha rendelünk, nem pizzát:) (vagyis nem CSAK azt)
2014. júl. 3. 17:16
 6/73 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok. Nem főztem minden nap, csak akkor, ha nem maradt z előző napiból, vagy megkívántunk egy konkrét ételt. Hétköznap persze nem ilyen nagy három fogásos ételekre kell gondolni, de lecsó, sült csirke, házi pizza, krémlevesek sűrűn vannak.
2014. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
54%
:)))))ha tudnád mit eszel,és hogy készitik nem kellene se film se zene.Megtanulnál főzni veszett iramban.Egyébként semmi más nem kell hozzá csak akarat.És nem moslékkal tömitek magatokat.
2014. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, a kérdés továbbra is az, hogy ti szoktatok-e főzni vagy sem:) tudnád, hogy nevelik a csirkét, amit te megsütsz:D
2014. júl. 3. 17:23
 9/73 anonim ***** válasza:
42%
Szoktam igen . Ugyanakkor a férjem is szokott,sőt van mikor közösen . Átlag 2 naponta főzünk . Én szeretek főzni ,a párom szintén ... nálunk nem gond .Ha lesz gyereketek máshogy fogod gondolni ,rá fogsz kényszerülni ,ha tetszik ha nem .
2014. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
58%

Mert szerinted azt a csirkét, amit ti rendeltek, azt nem ugyanonnan szerzik be? :D

(Ha vegák vagytok, akkor a kérdésem tárgytalan)

2014. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!