Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még értelme ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme ennek az egésznek? Mi történt hogy ide jutottam?

Figyelt kérdés
11 éve házasok vagyunk, van két gyerekünk, egzisztenciánk. Igazából boldogok lehetnénk, de nem. Legalábbis én. A párom nem érzi hogy gond lenne, én mindig mindent megadtam neki amire szüksége volt, minden kívánságát teljesítettem, mindig ő volt nekem az első a rangsorban. Aztán egy jó fél-egy éve valami megváltozott bennem. Már nincs kedvem csak úgy önzetlenül kedveskedni neki, kényeztetni. Már nincs kedvem kétnaponta ágyba bújni vele, sőt csoda ha hetente egyszer lefekszünk egymással. Beszélgetni szoktunk, ritkán veszekszünk, de mégis olyan üres, megunt, lapos lett minden. Sok gond szakadt az utóbbi időben a nyakunkba és valahogy esélyét sem látom annak hogy ha a gondok rendeződnek, mi újra egymásra találnánk. A legrosszabb az egészben hogy ő nem érzi ezt. Ő azt érzi hogy minden oké köztünk, ő szeret és kíván és minden este szeretne közeledni, de nekem nem megy. Valamitől bezárkóztam, és nem tudom hogy mitől. A szívemben nem érzek iránta se szerelmet, se szeretetet. Olyan semmit nem érzek. Nem idegesít, nem hiányzik. Egyedül lelkiismeret furdalást érzek, hogy a gyerekek szeretik az apjukat és nem tehetem meg velük önző érdekből hogy elválunk, csak azért mert én már nem érzek semmit az apjuk iránt. Sokszor azt érzem hogy egyedül is menne ez az egész, sőt azt is érzem hogy nekem nem is kellene férfi... Minek? Azért hogy legyen egy nagy pénztárcám aki aztán mindig mindenbe beleszól, mindig ő dönt mindenről? Csak azért mert ő hozza haza a több fizetést? Szexuálisan pedig egyáltalán nem hiányozna. Lehet hogy egy fél év után elcsábulnék egy egy éjszakára, de semmi több. Mi történt velem, velünk? Hoyg lehetne ezt még helyrehozni, ha egyáltalán helyre lehet?
2014. júl. 12. 06:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Felhoztam neki a témát. Az volt rá a válasza hogy akkor menjünk szét mert ő nem tud változni, ő ilyen. Persze égre földre mondta hogy szeret, meg úgy szeret mert nem változtam semmit és így vagyok jó ahogy vagyok. CSak nem érti meg hogy mi az én gondom. Mindig addig csűri csavarja a szavakat, míg azt hozza ki belőle hogy az egésznek anyagi alapja van. Hogy én azért érzem rosszul magam mert ő anyagilag nem tud megadni nekem mindent. És nem érti meg hogy nem erről van szó. Nem arany láncot kértem tőle. :(
2014. júl. 14. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!