Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megkeresett a felesége. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeresett a felesége. Mit csináljak? Találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Megkeresett a (volt) barátom felesége nemrég. Először elmondott mindennek, most viszont a segítségemet akarja, mert tönkreteszi a férjét.

Gazdagok és azt akarja, hogy semmije ne maradjon és bosszút akar állni.

Egy részem tényleg akarja, hogy szenvedjen, de ha esetleg kiderülne minden, megtudnák a szüleim és elég nagy balhé lenne. De a feleségét is megértem...


Szerintetek hagynom kéne, vagy elégtételt szerezni?


Én is gondoltam már a bosszúra, de egyedül lehetetlen lenne.


2014. júl. 12. 14:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas lenne, a feleség részéről is, a tiédről pedig extrán. Maradj ki belőle. Ha összejön a feleségnek boldog lehetsz. Bár inkább neki is egyszerűbb lenne egy sima válás.
2014. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Józan ember ilyesmibe nem megy bele.
2014. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Furcsa feleseg. Biztos nem a szeretohoz mennek segitsegert. Biztos ezert keresett meg? Nem valami masert, esetleg o akar neked valami rosszat, furfangosat? Mondjuk, en szoba sem allnek vele, minek? Ne orljetek meg, a terv nem biztos, hogy sikerul a pali nem biztos hogy hulye, lehet, jogilag sem megengedheto a tervetek. Amugy ketlem, hogy ki tudnatok forgtni a palit mindenebol. Ha van neki, akkor marad is.
2014. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem tanácsos lesüllyedni egy bizonyos homokozólapátos,brazil szappanoperás szintre...A harag rossz tanácsadó.
2014. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként már csak azért sem mennék bele, mert valószínűleg nem lesz törvényes a dolog. A másik, mégis te hogyan tudnál segíteni, csak belekeverednél és még a végén te húznád a rövidebbet.
2014. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
szanalmas dolog szerintem. Ha valakit mar nem szeretsz, engedd el, mi ertelme van hogy tovabbra is kitoltse az eletedet?
2014. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

Én úgy értelmeztem, hogy a kérdező járt egy pasival, szakítottak, majd az a pasi megházasodott. És most a feleség valami miatt bosszút akar állni.


Ha így van, velem is volt ilyen. A volt barátom zaklatott engem hónapokig szakítás után (ő szakított, haha), rendőrt kellett rá hívnom többször. Megkerestem a volt barátnőjét, mert elhintette, hogy vele is ezt csinálta és megkértem, segítsen nekem talpra állni és megérteni a közös exünket.


nekem nagyon sokat segített ez a beszélgetés a lánnyal, hogy ő is mennyire félt, és hogy eltelt 1 év és máris újra tudott hinni a férfiakban, meg önmagában.


mi megfogadtuk, hogy szólunk a következő bnőjének (a csaj egy faluban lakik az exemmel), mert legalább majd az új csajnak legyen esélye dönteni, még ha nem is hisz nekünk. hogy vele ne történjen ez meg...ha ezt összeesküvésnek lehet nevezni, akkor az...


26L

2014. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
Egy faluban ez igy megy, szoltok a kovetkezo csajnak, hala, mas helyen nem.
2014. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Amugy olvasd el meg egyszer. A feleseg elmondta mindennek a kerdezot. Gondolom, nem semmiert, hisz szeretoje volt a no ferjenek.
2014. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Te miért is akarod tönkretenni? Mit ártott neked, végülis csak a szeretője voltál. Amikor dugott, akkor jó volt?
2014. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!