Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a párotok több éves együttélés után szó nélkül lépett le, majd évek múlva újra megkeresett?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem!


Aztán mit mondott, hol volt?

2014. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmet egyik napról a másikra hagyta faképnél a pasija mire hazament a munkából már csak egy kis levélke várta, hogy a pasainak nem megy tovább...

Pár évre rá bejelölte a facén a barátnőmet, mint ismerőst. Volt hozzá arca az eszem megáll.

A barátnőm egy ideig hezitált, hogy írjon-e neki valami cifrát de aztán egyszerűen elutasította.

2014. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
anyám volt így..10évig volt együtt a pasijàval aki be se jelentette neki h ennyi volt csak nem jött anyuhoz.majd egy ket honap mulva jott a cuccaiert,elkoltozott..onnantol kezdve az utcan nem ismerte meg,nem koszont neki ugy csinaltintha nem ismerne anyamat. majd 7ev mulva beallitott mintha csak a boltbol jott volna.bejott,leult a fotelbe,elkezdte ragcsalni ami az asztalon volt es mondta anyamnak na megyunk setalni?mint aki jol vegezte dolgat..pofam leszakadt...aztan miutan eszhez tertem es pofikamat osszeszedtem..utana leesett megegyszer mert anyam tart karokkal varta..meg ugralt is oromebe..azota nem is tertem eszhez h anyamnak hol az esze...mar 3eve megint egyutt vannak..utaljuk a pasit..
2014. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmmel a pasija úgy szakított majd 6 éves kapcsolat és évek óta tartó jegyesség után, hogy átállította a facebookon a kapcsolatát egyedülállóra. Ezek után a csaj volt olyan hülye, hogy megalázza magát azzal hogy elment megkérdezni mi a fsz van...


A pasinak másik csaja volt, megcsalta vele. Az is kiderült, hogy pár hónappal előtte a pasi a csajjal ment ki külföldre is... pedig a barátnőmnek azt mondta hogy munkát keresni megy egyedül....


Ez 2 éve volt. Barátnőmnek azóta sincs senkije. 29 éves.

2014. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező,visszafogadtad? 4év együttélés után lépett le,nem sokat magyarázkodott.Tudom h megkeres majd ha véget ér a nagy szerelem,de nem tud már olyat ígérni amitől elhiszem h most kitart.
2014. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Apám az esküvőjéről lépett le:) :(
2014. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!