Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek én reagálom túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl? Velem van a baj? Belefér ez?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett a kisfiunk, aki már másfél éves, a férjem 1-2 napos programokat szervez a szüleivel, tesóival, akik még függetlenek - vagy ők szerveznek, és hívják őt is (engem nem mert hát úgysem mennék). Én tényleg nem tudok menni, csak az olyanokra, amik esetleg félnaposak, a gyerek csak velem tud elaludni, anyatejes még. Máshol nem aludt egyedül. Én vagyok a hülye, hogy nem tartom normális dolognak, hogy ő nélkülünk megy kirándulni, mintha független lenne? Önző vagyok, ki akarom sajátítani? Igyekszünk hármasban is lenni, voltunk nyaralni, jól érezzük magunkat együtt, igazából anyósékkal sincs semmi gond. A férjem nem jár el iszogatni, csak ezek a külön családi programjaik nem tetszenek nekem (a haverokkal ha menni akar néha-néha du. akkor engedem, nem zárom be a házba). Tudják mi erről a véleményem anyósék, és úgy néznek rám mint az ufóra, ha hangot adok a nemtetszésemnek. Köszi a válaszokat!
2014. júl. 12. 20:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az is bosszant, hogy a gyerkőc születése előtt SOHA nem voltak ilyen családi közös kirándulások, elutazós (200-300 km-re) programok. Akkor simán mentem volna én is velük.
2014. júl. 12. 20:58
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
menj te is,vidd a babát is. akárhova mentek a közelbe biztos lesz vmi ahol meg tudod szopiztatni a babát.azért ő már nem olyan kicsi hogy csak anyatejen éljen :) szerintem tarts velük te us a babával
2014. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Milyen gyakran megy a férjed? Ha hetente többször, akkor megértem, idegesítő lehet, ha viszont félévente családozik egyet, az követendő példa lenne.
2014. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
2-es, szerintem, ha nagyon akarnák, hogy menjen(ek), akkor biztosan úgy intéznek, olyan programot, szállást keresnének, hogy megfelelő legyen. Sőt, a nagyszülők "követelnék", hogy az unoka se maradjon ki a közös élményekből. Szerintem ez nem véletlen. Bocs, kérdező, de így gondolom.
2014. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
Most féltékeny vagy, ha nélküled érzi jól magát, vagy mi a baj azzal, ha a testvérével elutazik 1-2 napra, komolyan nem értem.
2014. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem az a lényeg hogy menyit foglalkozik a családjával,hanem hogy mennyit veled.Ha úgy érzed emiatt kevesebbet van veled és a gyerekkel,beszéld meg vele.
2014. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel alapvetően nem lenne baj, ha kölcsönös lenne. Gondolok itt arra, hogy bizonyos időközönként te is menj kikapcsolódni fél-1 napra. Annyi időre a férjed mellett is tökéletesen megvan a baba, estére hazaérsz. Menj barátnőzni, vagy rokonokkal programokra, vagy csak beülni beszélgetni vhová.
2014. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! Hogy bababarát szállást keressenek nekem, az szóba sem jött soha, most külföldre mennek. Az unokát vigyem? Sosem mondták! Örülök, hogy jól megvan a családjával, de olyan, mintha én nem is lennék ilyenkor. Amit a családja kitalál, arra ő rábólint, mert örömöt akar nekik szerezni. Én meg mondom a magamét, de úgyis elengedem, mert utána szemrehányást kapnék.
2014. júl. 12. 21:08
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
én a helyedben biztos mennék! 1,5 éves gyerek, az már nem -babácska, hogy ne lehessen ide-oda vinni.
2014. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Figyi, kérdező, mondd meg a férjednek, hogy oké, amíg ők elutaznak, Ti elmentek a Te szüleidhez/barátnődhöz/ rokonhoz, és kérd meg, készüljön arra, ahogy nem kell szoptatni, a barátnőddel néha elutaztok majd 1-2-3 napra, mert neked meg erre van szükséged.

Az apósékkal való kapcsolatodon meg elmélkedj sokat, mert valami nagyon döccen ebben az egészben. Ha nyaralni nem kell az unoka, akkor gondolom Karácsonykor sem fog hiányozni...

2014. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!