Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek én reagálom túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl? Velem van a baj? Belefér ez?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett a kisfiunk, aki már másfél éves, a férjem 1-2 napos programokat szervez a szüleivel, tesóival, akik még függetlenek - vagy ők szerveznek, és hívják őt is (engem nem mert hát úgysem mennék). Én tényleg nem tudok menni, csak az olyanokra, amik esetleg félnaposak, a gyerek csak velem tud elaludni, anyatejes még. Máshol nem aludt egyedül. Én vagyok a hülye, hogy nem tartom normális dolognak, hogy ő nélkülünk megy kirándulni, mintha független lenne? Önző vagyok, ki akarom sajátítani? Igyekszünk hármasban is lenni, voltunk nyaralni, jól érezzük magunkat együtt, igazából anyósékkal sincs semmi gond. A férjem nem jár el iszogatni, csak ezek a külön családi programjaik nem tetszenek nekem (a haverokkal ha menni akar néha-néha du. akkor engedem, nem zárom be a házba). Tudják mi erről a véleményem anyósék, és úgy néznek rám mint az ufóra, ha hangot adok a nemtetszésemnek. Köszi a válaszokat!
2014. júl. 12. 20:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is sántít már az egész. Már te is a család része vagy, elvileg rád is kellene gondolniuk, nem pedig kihagyni mindenből, mint egy idegent.
2014. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Én azt hittem itt egy pár hetes babáról van szó. Hogy tudnak emberek így élni, hogy évekig nem mennek sehova, a gyerektől nem lehet felkiáltással. Még jó, hogy úgy néznek rád, mint az ufóra. Hidd el, meg van a véleményük arról, hogy a gyereket használod kifogásnak/simán nem vagy normális, nehogy már a férjed is otthon penészedjen a hülyeséged miatt.


Basszus a mi ismerősi körünkben már a pár hónapos babákkal, még ikrekkel is, mindenki megy mindenhova nyaralni, külföldre, mindenfelé... Van aki sátorral is!


Más kérdés persze, mikor az embernek nincs pénze, de számomra ez ijesztő, hogy nem lehet menni, mert hogy anyatejes, és nem aludt még máshol meg hujujujujujuj és akkor egy másfél éves kisgyerekről van szó!


Állítólag viszont te azt írod, hogy voltatok nyaralni hárman is, meg elmentek ide-oda. Akkor miért akadály, ha többen vagytok? Miért nem lehet vinni a gyereket? Miért nem magától értetődő? Miért csak úgy tudnál velük menni, hogy a gyereket nem viszed? Mikor nélkülök meg állítólag mentek és viszitek? Mi a különbség? Miért kell várni, hogy anyós mondja, hogy vigyed? Ha nem bababarát a szállás (ami nem sokat jelent különben sem) akkor nem ugyanott kell megszállni. 2014 van az interneten minden külön lehet intézni, foglalni... Komolyan nem értelek.

2014. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
utolso, szivemböl irtál!
2014. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

"és hívják őt is (engem nem mert hát úgysem mennék"


Vazze!

Akkor nyivákoljál csak otthon!

Sok nő azt hiszi, hogy szül egyet és utána körülötte forog majd a világ.

Hát most megtapasztalod, hogy van élet rajtad kívül is...


Ők kirándulnak,

te meg irogatsz a gyíkra.

Ez is egy élet...

2014. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 12-es válaszát is! Remélem hogy azért normális vagyok! :) Én nem vagyok ilyen rugalmas anyuka, hogy akár a pár hónapos gyerekemet vittem volna sátorozni meg külföldre. De itt szó sem volt arról, hogy mennénk velük. Rákérdeztem az előbb, hogy voltunk -e mi is tervbe véve. Nem, mert hosszú az út, 9 órás. Istenemre mondom, ha országon belül mennének kirándulni és megfelelő szállást találnának, és hívnának engem is a gyerekkel, akkor mennék.
2014. júl. 12. 22:32
 16/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kezecske, még a lecseszőknek is! :) Nem igazán tudom megfogalmazni írásban, hogy miért vált ki belőlem nemtetszést ez a családi programozás. Az egésznek olyan rossz szájíze van. Én is a család része vagyok, ha közelebb mennének nyaralni, akkor mennénk mi is. De sógor rendez mindent, én meg a gyerekemet nem vinném mondjuk akármilyen helyre, ahol semmi neki való program nem lenne.
2014. júl. 12. 22:41
 17/20 piroska és a farkas ***** válasza:
82%
Én azt hiszem, értelek, bár nem vagyok ilyen helyzetben. Arra gondolok, hogy talán azért / is/ bánthat ez Téged, mert szerintem onnantól kezdve, hogy egy férfinek és nőnek gyermeke születik, ők hárman egy Család. A legszűkebb szövetség. Mindenki más távolabbi, igen, még a szülőanya is. Engem ebben az esetben nem is az bántana, ha anyós-após-sógor nem szervezne be engem a picivel, hanem az, ha a férjem nem érezné belül szükségét annak, hogy ezeken a programokon velünk együtt vegyen részt, illetve közölje a többiekkel, hogy szervezzék úgy, hogy az ő családja - tehát mi 3-an - is tudjon menni. MI épp most beszéltük meg, hogy a férjem és a bátyáim elmennek túrázni, de ez fiús program, és az ilyesmi abszolút belefér. De ha olyan dolog lenne, amit lehetne úgy is szervezni, hogy én a babával is részt vehessek rajta, akkor vagy megtenne mindent, hogy így szerveződjön, vagy nem menne nélkülünk, és nem azért, mert kérem, hanem azért, mert azt szeretné, hogy együtt legyünk.
2014. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

utolsó jól írja!


és mág annyit, van egy olyan hatása is ennek, hogy a férfi lelép, mintha lenézné az asszonyt, a családját, mintha a háta mögé rangsorolná őket, de nem, de akkor is olyan.

2014. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :) Azóta megbeszéltünk mindent a férjemmel, minden oké! :)
2014. júl. 13. 08:39
 20/20 anonim ***** válasza:

Én megértelek, elég furcsa, hogy a családja azóta ilyen aktív, amióta van baba.

Amúgy meg ti vagytok a családja.

2014. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!