Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban egy megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban egy megcsalás általában kiszokott derülni, vagy titok marad?

Figyelt kérdés
Vagy semmi nem marad örökre titokban, előbb utobb kiderül? Nem egyszeri alkalom, hanem egy állandó, szerelmi viszony.
2014. júl. 13. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Csak idő kérdése, és kiderül.

Mert amiről legalább 2 ember tud, az már nem titok.

2014. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Te melyik fél volnál szerinted?
2014. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Mindig kiderül. Általában a megcsalt fél gyanút fog, rákérdez, a hűtlen letagad mindent és óvatosabb lesz, de a becsapott onnantól nem restell megtenni olyasmit, amit azelőtt soha, belenéz a laptopba, telefonba, rajtaütésszerűen felhívja a házastársát amikor azt gyanítja, hogy nem ott van, ahová mondta hogy menni fog... idő kérdése és lesz egy ottfelejtett sms, egy üzenet Facen, egy elejtett szó, bármi.
2014. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De ha az elejétől fogva nagyon óvatosan folyik minden?
2014. júl. 13. 00:17
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi bármit is írunk neked, nem rajtunk fog múlni, hogy kiderül-e.

Szóval minket nem kell meggyőzni, hogy óvatosan folyik a dolog, stb..

2014. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Nem titeket akarlak meggyőzni, csak érdekelnek a vélemények, hogy van-e olyan, ami soha nem derül ki. Van-e örök titok, vagy egyszer mindenre fény derül.
2014. júl. 13. 00:22
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Van olyan, ami "örökre" titok "marad". De egyik idézőjel sem véletlen. Az az igazság, hogy az életben semmi nem történik véletlenül... Azt gondolom hogy ha abbahagyod, és megbánod, akkor nagyobb esély van rá, hogy ne derüljön ki. Szerintem azt lehet mondani hogy az, hogy kiderül-e az ilyesmi, avagy sem, az tényleg csak a "véletlen" műve. Viszont ahogy már említettem, úgy hiszem véletlenek nincsenek (még ha ez egy kicsit paradox dolognak tűnik is).
2014. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Az ilyen dolgok mindig kiderülnek. Ha nem előbb akkor utóbb, de kiderülnek.


Pont a legutóbb volt egy eset, amikor kiderült, hogy a feleség félrekefélt, amiből lett egy gyerek, és valami 5-6 évre rá. Az "apa" csak úgy beszélgetett az orvos ismerősével, akivel valahogy a vércsoportokra terelődött szó. Kiderült, hogy gyerek vércsoportja biológiailag lehetetlenség, és ekkor fogott gyanút az "apa" és aztán ki is derült.


Szerinted?


Saját sztori. Tatámnak volt egy a család előtt elhallgatott gyereke. Úgy derült ki nekünk, hogy az alattunk lévő szomszédnak a rokonának a férjének a nagybácsija volt.


Szerinted?

2014. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Hogy is van azzal a közmondással? Tudood, a hazuggal meg a sánta kutyával...
2014. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagyon ritka, hogy ne derüljön ki előbb utóbb. Én személy szerint megéreztem, amikor az exem megcsalt! Nem volt semmi előjele, minden rendben volt közöttünk minden téren, semmi változás nem volt otthon sem, de egyszer csak a munkahelyemen lett egy nagyon különös, rossz érzésem, ezért mikor hazamentem belenéztem a telefonjába (addig soha nem tettem ilyet) és meg is találtam egy másik nő üzenetét. A helyzet elég egyértelmű volt...
2014. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!