Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukam megcsalja anyukamat de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoldkezetlegyszii:D kérdése:

Apukam megcsalja anyukamat de csak en tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
ugy tortent hogy egy nap apukamnak ugy maradt a messe es egy no kb 45 ev korul lehet (mert megtudtam h van egy 21 eves lanya) rairt es akkor kezdett erdekelni jobban a dolog es rajottem hogy apukam megcsalja edesanyamat ... megneztem a telefonjan az sms eket is es olyanokat irt hogy alig varom hogy "szetb***lak" legyszii segits ... elore is koszonom!!:*

2013. márc. 3. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi az a messe?
2013. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
messenger
2013. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
szerintem kezd apádnak mondani: olyan furcsán viselkedsz mostanában... és addig amíg ki nem bújik a szög a zsákból.. utána nemtom.. furcsa helyzetbe lehetsz.. én már rég ott sírék a szobámban hogy hogy teheti az én apám hogy így megcsalja az anyámat...
2013. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
amúgy te hány éves vagy és lány vagy fiú? a szüleid hány évesek?
2013. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg apukáddal, hogy tudsz róla. Főleg akkor, ha bántja a lelkiismereted, hogy anyukád így "becsapva" van.
2013. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy barmennyire is faj, ehhez neked semmi kozod. millioszor tettek mar fel ugyanezt a kerdest itt. Van, aki szerint azonnal elmondani a megcsalt felnek, van aki szerint a csalfat kell letamadni. De az igazsag az, hogy a gyereknek ehhez nincs koze.
2013. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Olvassátok el a nick nevét!

ez egyértelműen kamu kérdés.

Ha jól belegondoltok, ennyire nyilvánvaló dolgokat nem hagy nyomnak egy felnőtt ember. Telefon, net szabadon hagyva, ha takargatnivalója van. És ilyeneket írogat.

Röhejesen átlátszó a kérdésed. Kimondottan a pontokra hajtasz.

2013. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
lany vagyok 15 eves ... koszonom a valaszokat lehet hogy nincs semmi kozom hozza de eleg rosszul erzem magam es ha elmondanam tuti elvalnanak en pedig azt sem akarom raadasul van egy testverem aki 12 eves a szuleim pedig 39 39 :D ... ja es az utolso komentelonek pedig azt uzenem hogy egyaltalan nem a zold kezekre gyujtok csak ez jutott eszembe es ez nem kamu kerdes igen is komoly NAGYON KOMOLY a szuleimrol van szo es ha kirohogod oket vagy engem akkor legyszi inkabb ne komentalj vagy ne adj zold kezet engem az sem erdekel csak valaki mondjon valammi valaszt :)
2013. márc. 3. 17:29
 9/17 A kérdező kommentje:
ja es ugy van a szam elmentve hogy a neve helyett hogy 222
2013. márc. 3. 17:30
 10/17 anonim ***** válasza:
Esetleg hagyd ezt a kérdést ott a gépen, mielőtt ő odaül.
2013. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!