Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor a házasságban elmúlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a házasságban elmúlik a szerelem, akkor azt a felek szokták közölni egymással? És utána mi lesz?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy megutálják egymást és el akarnak válni, hanem arra amikor elmúlik a szerelem és megmarad a szeretet. Én még nem vagyok férjnél, de van párom, és elgondolkodtam rajta, milyen fura lenne egyszer rádöbbenni hogy már nem vagyok szerelmes, de a férjem az életem része. Ezt be szokták vallani egymásnak? Vagy csak úgy jön? Ha az egyik fél bevallja, de a másik még szerelmes, akkor a másiknak nem töri össze ezzel a szivét? Remélem értitek a kérdést. Ez most nagyon szöget ütött a fejembe.

2014. júl. 23. 09:58
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Tudom, de mit kell tenni érte, hogy örökké szerelmes legyek a páromba? Miért olyan nehéz ez?

Én megteszek sokmindent érte. Kezdetben mindent megtettem érte, de belefáradtam, hogy nem kaptam vissza a törődést. Szakítani akartam, összekapta magát és mostmár törődik velem, de már nem tudok megbízni benne. Nem csaltam meg, nem vagyok az a tipus. Egyszerűen csak szeretnék vele boldog lenni, hiszti és félreértések nélkül.

2014. júl. 24. 15:26
 22/46 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy baj hogy nem bizol benne!!üljetek le beszéljétek át a dolgokat és kezdj el bizni benne különben nem fog müködni a kapcsolatotok!!! Mindent beszéljetek meg ő is te is menyetek el nyaralni kettesben sok programot szervezzetek és bizd rá magad!!!! Adj neki esélyt hogy kimutassa a szeretetét s hogy te is ismét nyitni tudj felé!!! De ha nem csaltad meg akkor pontosan mitől romlott meg enyire a kapcsolatotok hogy ezt írtad ki??? Vagy mégis félre léptél???
2014. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem csaltam meg!! Csak belefáradtam a mindennapokba. Hogy küzdeni, gürizni kell, hogy semmire nincs pénz, hogy folyton csak veszekszünk. Mi lesz így? Maradunk együtt vagy mi?? Fel lehet ezt dolgozni? Le lehet küzdeni?
2014. júl. 24. 18:22
 24/46 anonim ***** válasza:

Szerintem az is rombolja a kapcsolatot, hogy veszekedtek... Miért kell veszekedni? Miért nem tudjátok megbeszélni az esetleges gondokat?


Ha ennyire különböztök, hogy pl nem lehet vele megbeszélni, hanem veszekszik vagy ilyesmi, akkor nem lehet hogy rosszul választottál párt?

2014. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Kérdező te dolgoztál akkor amikor ezek kezdődtek?? Hogy küzdöttél érte s hogy güriztél??? Ne hidd hogy minden a pénz körül forog a pénztől nem leszel boldogabb főleg hogy úgy sokkal kevesebb időt lessz veled.. valamit valamiért!!!! Vagy te ennyire anyagias vagy drága???????? Szerinted ő nem fáradhatott bele valamibe??? Az ő szemszögét nézted vagy megghallgattad őt???
2014. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt nincs pénz semmire??? Tényleg ennyire anyagias vagy kedves kérdező???
2014. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Sajnos rossz munkahyet választottam, olyan helyen dolgoztam amikor összeköltöztünk, ahol jutalékos volt a fizetés, vagyis semmi. Olyan csövesek voltunk, hogy ti azt el nem tudjátok képzelni, de a párom kitartott mellettem, szerencsére észhez tértem, utólag mindent másképp csinálnék, de buta voltam és fiatal, nem fogtam fel, mi folyik körülöttem. Mostmár rendesen dolgozom, ami fontos volt, azt már kifizettük, de vannak még tartozásaink, és elkeserít, hogy nem tudjuk kispórolni, túl lenni rajta.

De tényleg kitartott mellettem, hisz én is kitartottam mellette, mikor neki voltak gondjai.

Csak most mégis elfáradtam mintha öreg lennék, és nem akarom elhagyni, de ötletem sincs, hogyan élesszük fel a tüzet.

2014. júl. 24. 21:08
 28/46 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező privát üzenetben válaszolnál az előzö kérdéseimre? Köszönö. Mintha magamat látnam de jó hogy kitartottál mellette hiszen szereted s ő is téged!! Csak fel a fejjel ne szürkülj be met annak nem lesz jó vége!! Találj ki te is s a párod is közös programokat!! S továbra is tarts ki mellette mert ahogy amit leirtál abból az látszik hogy nagyon szereted s mindent megtennél érte hogy a tiéd is maradjon, hogy örökre veled legyen s melletted csak igy tovább ne add fel s ne veszekedjetek inkább beszéljetek meg mindent!!!!!!!
2014. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
28-as, én írtam neked, te nem írtál vissza...
2014. júl. 25. 13:33
 30/46 anonim ***** válasza:
Nem a kérdéseimre válaszoltál.. amúgy igen!!!!a kérdésedre a válaszom!
2014. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!