Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Itt többek bizsergésről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt többek bizsergésről, szívdobbanásról számoltak be sok éves kapcsolat után. Ez tényleg lehetséges/igaz?

Figyelt kérdés

Én eddig úgy gondoltam még szerelmes vagyok (5 év után)

mert szeretem reggel ébreszteni, szeretem nézni ahogy alszik, alig várom, hogy hazaérjen, pár nap után hiányzik stb.



Erre egy-két kérdésnél válaszok kapcsán olvastam arról, többeknél, hogy 10 évek után beleremegnek egy csókba, megdobban a szívük ha meglátják..

Hát én ilyet azért ezer éve nem éreztem... :D


Most akkor hogy is van ez?


Szeretet vagy szerelem?


2014. júl. 23. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Miért ne érezhetnének ilyet? Mind mások vagyunk, máshogy élünk meg dolgokat. Lehet, hogy ők érzelmesebbek, gazdagabb az érzelmi életük.
2014. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nos, en nem tartok meg 5 evnel, csak 2 es felnel. Van, hogy jonnek a pillangok, de ezt -legalabbis nalam- nem ugy kell erteni, mint az elejen, hogy szinte folyamatos rozsaszin lebeges, meg remeges.
2014. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 12 éve vagyunk együtt, inkább azt mondanám, hogy fellángolásaink vannak, de állandóan már nem érzem. Persze hiányzik várom, ahogy te is, de inkább ez a bizsergés hullámszerűen jön. Van időszak például, amikor meg szinte ki nem állhatom. Bár valószínűleg az én készülékemben van a hiba.
2014. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem azért nem repdesnek pillangók a gyomromban 7 év után, ha meglátom, és nem akad el a szavam :))) de azt hiszem ez teljesen érthető (már 2 éve együtt is lakunk)...


Viszont semmi sem megnyugtatóbb, mint a vállára hajtani a fejem, elaludni esténként, közösen kirándulni, nevetni a viccein.


Nyílván nem azokat a dolgokat élem át, mint kamasz koromban az első plátói szerelmemmel...


Néha azért beleremegek egy-egy csókba, és néha igen nagyon hiányzik...


Ez több szerintem, mint szerelem, ami csak egy ideiglenes állapot...

Az elmélyült szerelemből lett mély szintű szeretet szerintem jobb alapja egy házasságnak,párkapcsolatnak, mint a szenvedély és a viharos érzelmek...


24-N

2014. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

7 éve vagyunk együtt, 6,5 éve együtt is élünk és 2 éves házasok vagyunk. Gyerek még nincs. Én az elején voltam egy komplett pillangóház.

Most épp vidéken van dolgozni, tegnap ment el, holnap jön, de nagyon hiányzik. Hiányzik, hogy nem beszélünk minden nap, hogy nincs itt, de régen nincs már pillangó. Annyi együtt töltött idő és néha komoly veszekedések után már nincs röpködés, de senki más nem kell, nagyon szeretem.

Én inkább már szeretetnek mondanám, ami nem is baj, mert sokkal komolyabban gondolom, amióta szeretem. :) A szerelem nálam múló állapot, de a szeretet egy egész életre szól.

Hangsúlyozom, ez csak az én érzésem, másokét nem tudom.

2014. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

8 éve vagyunk együtt, 5 éve házasok, 2 gyerek (egyik majdnem 3, másik 2 hónapos)


Van amikor bizsergek egy csókba, hiányzik amikor nincs itthon, akkor érezném magam a legjobban, ha 24 órában együtt lennénk :D persze már sokkal kevesebb a testkontaktus...meg simogatjuk egymást ha éppen kereszteződik az utunk a lakásban, vagy adunk egy puszit, de például nem bújunk össze csókolózni vagy elalvás előtt, vagy amikor filmet nézünk este stb.

2014. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
minden kapcsolat más. Mi az 5. év elején járunk a férjemmel. Nálunk ez jelen van amiket írtál....pl megbizsergek egy egy csóktól, és elkezd erősen dobogni a szívem amikor meghallom a kulcsot a zárban, hogy jön haza:) Szerintem ez az igazi szerelem, nem az ami 1-2 év alatt elmúlik, és azzal fogadod a másikat, hogy te már megint itt vagy?:)
2014. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont ugyaigy vagyunk mint a 3as válaszoló.

Fellángolásaim vannak,vannak olyan pillalnataim mikor ugy érzem mint rég.Van amikor ezt kevésbé érzem,"csak" simán szeretem.12éve vagyunk együtt 11éve élünk egy háztartásban.31N

2014. júl. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem minden pilanatban, de szerencsére vannak még ilyen élményeink, 11 év házasság után is.

Amikor frissen borotvákozva, illatosan megpuszil, amikor elmegy mögöttem és megsimogatja a fenekemet........

Nekünk is voltak hullámvölgyeink, veszekedni is szoktunk (jó hangosan), de ezek a pillanatok nagyon megnyugtatóak.

2014. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!