Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért jobb mindenki más?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb mindenki más?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok. Most jutottam el a mélypontra. Sokak számára biztosan nevetséges a gondom. Vannak akik sokkal rosszabb helyzetben vannak. Nekem mégis fáj idebenn.

Teljesen össze vagyok zavarodva. A férjem szeret, hűséges, rendes, szeret is (állítólag), kívülállók számára minta pár vagyunk. Én mégis egyre lejjebb vagyok lelkileg. Egyre gyakrabban hangzanak vissza a szavai a fejemben: "Az egy nagyon frankó csaj!" másikra: "Nagyon jól megértettük egymást, jókat beszélgettünk, elláttam jó tanácsokkal mikor padlón volt!" harmadikra: "Minden nap szexeltünk." -és szinte sikít valami a lelkemből, hogy "Én miért nem vagyok frankó csaj? Velem miért nem beszélgetsz jókat, nekem miért nem adsz jó tanácsokat, hisz padlón vagyok? Velem miért nem akarsz minden nap szexelni?" Ezek csak példák, tudnék sorolni ezer egy dolgot, amitől azt érzem, hogy mindenki nagyon tuti a múltjában, én meg egy nagy rakás nulla vagyok a szemében. Meg is mondtam neki mindezt, és olyan válaszokat kaptam, hogy "Nem vagy gyerek, hogy dicsérgesselek mindig, simogassam a buksidat. Fáradt vagyok."

Vagy akart menni sörre, és kivételesen szerettem volna vele menni, és azt mondta, hogy a sörözőbe nők nem járnak, nem illik mennem. Egyszer felhívtam, női vihogás hallatszott a háttérben. Egyszer meg elmentem utána, itthon felejtette a telefonját, és fontos ügyben keresték, volt ott vagy 5 csaj. Amikor számon kértem miért kamuzott, hogy nem járnak oda nők, azt válaszolta, hogy nem nekem való hely. Nyugodtan rákérdeztem, hogy tetszik -e neki valaki. Mondja meg, ha másba szerelmes, akkor megegyezünk szépen, és mindenki megy békésen a maga útján. Ezen felháborodott, hogy ő nem csal meg, meg hogy h..e vagyok. Akkor kibuktam. Rászórtam azt is, hogy tele a hócipőm az exeiről szóló dumákkal, tele a minden a barátnőivel, hogy teljesen letapossa az önbizalmamat. Megkérdeztem, hogy miért nem veszi észre, hogy ilyenekkel teljesen összetör, földbe döngöl, és már egy nagy rakás senkinek érzem magam miatta. Azt válaszolta, hogy én beteg vagyok.

Tudom, hogy bennem a hiba, mert nagyon érzékeny vagyok. De emellett számtalan jó tulajdonságom van, olyanok, amik miatt elvett. Nem értem én miért nem érdemlek meg elismerést, dicséretet, lelki támogatást? Miért mindig más nők a jók, az érdekesek, a jó arcok.

Vagy nemrég elvitt egy szórakozóhelyre, ott volt egy barátja is. Elkezdtek a pincér csajról beszélgetni, hogy mennyire meg van hízva, de aztán megállapodtak abban, hogy hát nem csoda, két gyerek után... A csaj a duplája volt mint én, engem mégis folyton ba...gat, hogy miért nem fogyok már le. Másnál minden jól van, nálam minden baj. Nem értem, és kezdek bekattanni.



2014. júl. 27. 09:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy egy éve szültem.
2014. júl. 27. 09:34
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Ne haragudj, de a férjed nem szeret, te a tulajdona vagy, akit megszerzett, akiért már nem kell semmit tenni, aki "van", aki biztosítja az otthont, de szórakozni másokkal kell.

Veled nincs semmi baj, jogosan fakadtál ki. Az a jó kapcsolat, amelyikben mindkét fél tesz valamit minden nap. Legyen az csak egy dicséret, bók, simogatás.

Keress egy olyan férfit, aki tényleg tud szeretni, aki megbecsül téged.

2014. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez az ember nem szeret téged. Ha mindent őszintén leírtál, akkor biztos lehetsz benne, hogy így van sajnos.
2014. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret és nem tisztel téged.
2014. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Borzasztó érzés lehet ez, és így, hogy pici gyerek is van, nyilván nehezebb kiszállni ebből a kapcsolatból. De félő, hogy Te teljesen belebetegszel ebbe.

Mi van akkor, ha "belemész" egy féltékenységi játszmába? (Persze rég rossz, ha egy viszonylag friss házasságban ilyennel kell foglalkozni. No meg ha érzékeny ember vagy, akkor számodra ez nem jelent majd örömöt.)

2014. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Azt még hagyjuk, hogy nem szeret de nem is tisztel téged kb. szarik a fejedre!
2014. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi, az utódodnak téged is dicsérni fog.
2014. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég szar helyzet... Nem tisztel, az biztos... És talán szeretni sem szeret. És még a pici is ott van...
2014. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Tudod van az a mondás, hogy az ember nem becsüli meg amije van amíg el nem vesztette. Szerintem azt hiszi, hogy tudod, hogy te miben vagy jó/jobb mint az előzőek, és gondolj arra, hogy veled van kapcsolatban és veled alapított családot, nem a fent említett hölgyeményekkel. Próbálj leülni vele, és úgy megbeszélni, hogy kifejted, hogy neked ez rosszul esett, és szeretnéd, ha vagy nem beszélne ilyenekről többet, vagy elmondaná a benned látott értékeket is. Szerintem szeret ő, csak a maga furcsa módján, máshogy mutatja ki, mint ahogy az neked jó lenne. Ha értelmes ember, meg lehet vele beszélni. Persze nyugodt hangnemben. Szükséged van a pozitív megerősítésre.
2014. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a férfinak az exei nagyobb tiszteletnek örvendenek mint te. Jártam ilyennel, de csak fél évig... Fel nem foghatom, minek mentél hozzá. Meg föleg, h minek szültél babát neki. Olyan nincs, hogy az effajta szar természet nem derül ki idöben......

Menekülj, még van esélyetek a babával egy klassz férfit találni.

2014. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!