Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kötöttetek már a házasságotokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötöttetek már a házasságotokban valamiféle KOMOLY kompromisszumot?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy ki mikor vacsizik mondjuk, hanem család / politika, effélék....


Köszönöm!



2014. júl. 29. 21:06
1 2 3
 1/25 Sün!! ***** válasza:
97%
Eltérő vallás. Szüleink, így első otthonunk 300 km re van egymástól. Főváros vs. nem főváros. Krumpli vs. rizs. Igen, ezek komoly dolgok :)
2014. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
A "komoly" megítélése annyi szubjektív, hogy erre érdemi választ alig lehet adni. Az egész házasság egy apró kompromisszumok soha meg nem szakadó folyamatából áll. Politika, az nem családba való. Lásd Hitler és Eva Braun.
2014. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
A politikát teljesen kizártuk az életünkből egymás előtt, mintha nem létezne, mert teljesen mások a nézetek és csak a vita lenne belőle. Jól megy már. 5 éve.
2014. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%

Az annak számít, hogy nem az anyanyelvünkön beszélünk egymással (3. nyelv)?


Néha nehéz, hogy nem oszthatok meg vele olyan kulturális vagy nyelvi dolgokat, amiket én érdekesnek találok, vagy szimplán nosztalgikus érzést kelt bennem.


Politikai dolgokban inkább ő alkalmazkodott vagyis idomult hozzám, évekkel ezelőtt jóval jobboldalibb beállítottságú volt (azért a nacionalizmustól szerencsére így is távol állt), de mára belátta, hogy a tolerancia, liberalizmus egy békésebb és jobb út.

2014. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

A férjem engem választott a gyerekvállalás helyett. Ez elég nagy dolog azt hiszem:)


Bár nem tudom ez olyasminek számít e, mint amire te gondoltál.

2014. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Igazán nem emlékszem kompromisszumra, a legtöbb dologban eléggé egy hullámhosszon/véleményen vagyunk, egyetlen dolgot tudok felidézni: a férjem kocsija és a kutya. Eleinte zoknit kellett húzni a lábára (a kutyának), hogy ne karmolja össze a kocsit, a férjem így is csak fanyalogva engedte be, ma meg már tök természetes, hogy a volán mögé is beül, ha egy percre magára hagyjuk. De ez nem igazán kompromisszum, csak megszokta (a férjem).
2014. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a férjem cigizése (csak 1 helyiségben dohányozhat a lakásban), a hálószoba használata (alvásra való, nem kell FOLYAMATOSAN bekapcsolva hagyni a tévét, egész éjszakára), ill. a hulladék szelektív gyűjtése volt kemény menet, de zökkenőmentesen alakultunk.:) Egyébként mi nagyon egy hullámhosszon vagyunk mindenben.
2014. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Messze kapott munkát, jó lehetőséget, én feladtam az akkori dolgaimat, amiket nagyon szerettem, és jó voltam benne, és lementem "feleségnek" vele egy olyan helyre, ahol senkit nem ismertem, nem volt munkám, barátaim és a családom is messze volt, és ott szültem neki gyereket. 2év múlva látta, hogy nagyon szenvedek ott, nem találom a helyem és nagyon egyedül vagyok, úgyhogy most májusban visszaköltöztünk Budapestre.
2014. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Én is messzire költöztem a férjem munkája miatt,otthagytam munkát,családot,barátokat...ismeretlen városba,ismeretlen emberek közé költöztünk.Megszoktam,jól érzem magam itt,megérte.
2014. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, várom a továbbiakat!


#8-as, ez nagyon szép!!:)

2014. júl. 29. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!