Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti is sokat veszekedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is sokat veszekedtek a házasságotokban?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 08:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én igaz még házas nem vagyok összeköltöztünk mi ha veszekszünk inkább anyagiak miatt szoktunk.
2014. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi nem sokat. Jópár éve együtt vagyunk, de szerencsére majdnem mindig meg tudjuk beszélni, és együtt kiokoskodjuk a dolgokat.
2014. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi nem,foggalmam sincs hogy csináljuk,12év alatt egy nagy veszekedésünk volt.Elvagyunk mint a nyugdijass házaspárok.
2014. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mi se veszekedtünk még soha. Max morogtunk, durcáztunk kicsit, de 5 percnél tovább sose tartott.

4 éve házasok

2014. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi nem veszekszünk, hanem vitatkozunk, érvelünk az álláspontunk mellett, ha nézeteltéréseink támadnak. Mindig sikerül megoldani, sosem fordult még elő, hogy kiabáltunk volna egymással, vagy akár csak késztetést éreztünk volna erre.
2014. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Mi sajnos soha. 4 éve vagyunk együtt, de párommal nem lehet összeveszni de még nézeteltérés sincs. Neki minden jó úgy ahogy van, legyen minden úgy ahogy én szeretném. Nem szól bele semmibe, oda megyek ahova akarok, azt csinálok amit akarok, nem féltékeny. Mindig mindent úgy csinál, hogy abba ha akarnék se tudnék belekötni. Nem járkál el, már-már betegesen konfliktuskerülő, olyan szinten próbálja magát a legszebb színben feltüntetni, hogy hazudni is képes csak, hogy vita ne legyen. Szóval nálunk a hazugság miatt szokott veszekedés lenni úgy évente 1x, de azt se nevezném veszekedésnek, mert én kiosztom ő meg csak hallgat és szégyenli magát.
2014. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az túlzás hogy sokat, de nálunk előfordul.

Nem is lenne kapcsolat hogyha minden olyan lenne mint egy filmben, csupa cukormázzal :)


Egyébként nem veszekedés van hanem csak kis apró vita :D

2014. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi 7 éve vagyunk együtt, van egy 2 és fél éves kis fiúnk. Minden nap veszekszünk. Soha semmiben nem egyezik a véleményünk, kiborít. Ő mindig felveszi a szem ellenzőjét és csak előre néz, ha én akármit mondok akkor az hülyeség! Még akkor is mikor a végén nekem lesz igazam... :/
2014. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi többet veszekedtünk, amikor még fontos volt nekem, hogy igazam legyen. Amióta engedtem "az utolsó szó jogából", és beláttam, hogy nem irányíthatom a gondolatait, azóta csak ritkán veszekszünk, de azért előfordul. Rájöttem, hogy nem kell egyetértenünk egymással mindenáron, és hogy nem vagyok az ő bőrében, hogy tudjam, hogy pontosan mit és miért gondol úgy, ahogy. Viszont csak konfliktuskerülés miatt nem vagyok hajlandó nyelni, megmondom a véleményem, de nem váromel, hogy egyetértsen velem.
2014. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem. Veszekedni talán nem is veszekedtünk a 10 évünk alatt... Vitatkozni szoktunk, de azt sem heti rendszerességgel.
2014. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!