Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyu megcsalja aput és apu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyu megcsalja aput és apu tud valószínleg róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagdosom miatta magam és...13/L
2014. aug. 2. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Ez a szüleid meccse
2014. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De van egy 6 éves öcsém és ha megtudja összetörik :'(
2014. aug. 2. 23:16
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

1. Neked semmi közöd hozzá, majd a szüleid elrendezik maguk között

2. A vagdosást meg hagyd abba, mert undorító lesz a karod/lábad ha a vagdosási hegek ottmaradnak.

2014. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

édes pacccom...

MIT OLD MEG A VAGDOSÁS? te csaltad meg? nem

faterod érdekli hogy megcsalták? ha nem akkor annyira rohadtul mindegy mit csinálsz mint ide irak.

tesód meg nem porcelánból van hogy összetörjön miatta. (ha én kibirtam a muter halálát akkor ez pacipénisz ahhoz képest)

2014. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
nyáron ellepik ezt az oldalt az unatkozó kisgyerekek..:DD
2014. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, rengeteg házastárs csalja a másikat. Ettől ez még nem egyáltalán nem szép dolog, és nem is elfogadható, de ez van.

Gondolj arra, hogy mi a legrosszabb, ami történhet? Kiderül és..? Megbeszélik? Veszekednek? Elválnak? Az sem a világ vége. A házasságok több mint fele válással végződik. Nincs garancia arra, hogy akik összeházasodnak, azok együtt is maradnak életük végéig. Meg mért is kéne? Attól még ugyanúgy a szüleitek maradnak. Persze nektek valószínűleg rosszul fog esni, az öcsédnek is, de biztosan ki fogja heverni.

A vagdosás pedig nem megoldás. Szerintem ha van nálatok iskolapszichológus, aki jó fej, akkor menj el hozzá beszélgetni. Mert nekem a vagdosás jelenleg nagyobb problémának tűnik, mint a szüleid gondja.

2014. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsó nálunk olyan nincsen és most pár napja a barátnöm miatt nem vagdosom magam de a férfi le is tiltott facebookon azt viszont nem tudom hogy anyám tudja-e hogy tudom.A férfi fiatalabb nála.Múltkor a nagymamám az utcán beszélgetett vele pont hívta anyu és azt monta a pasi hogy szia édes pont anyukáddal beszélek.És közben az öcsém is ott volt.Ha a férfi itthon van amúgy Chilében dolgozik minden este felmegy hozzá.
2014. aug. 2. 23:33
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha felmegy hozzá, az még nem megcsalás. Lehet, hogy csak meglódult a fantáziád és többet képzelsz bele a helyzetbe, mint ami valójában benne van. Kérdezd meg anyudat, mi köze a pasihoz. Egyszerűbb, mint találgatni.

A vagdosást meg fejezd be, mert semmi okod rá.

2014. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem képzelek bele sokat mert láttam az üzeneteiket
2014. aug. 3. 00:03
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá anyukádnál. Mondd meg neki, hogy nagyon aggódsz a dolog miatt, és tisztázza veled, legalább nagyvonalakban,hogy miről van szó, és ez mennyiben érint titeket az öcséddel. Mondd azt, hogy nem akarsz beleszólni, de nagyon elkeserít ez a bizonytalanság.

A vagdosásról nem tud? Ha olyan viszonyban vagytok, mindenképpen el kellene azt is mondani. Ha nem, akkor pedig marad a pszichológus. 13 éveseknek ingyenes segítők is vannak, neten utána tudsz nézni. Vagy kérj infót egy megbízható felnőtt ismerőstől.

2014. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!