Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom kocsijában ma reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kocsijában ma reggel egy melltartót találtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este az egyik haverja születésnapját ünnepelték ezért hajnalban jött haza. Mivel egész nap használja a kocsit ezért gondoltam, hogy gyorsan kitakarítom, ekkor találtam meg a bugyit az ülés alatt. Nem tudom mit csináljak, tiszta ideg vagyok. Rákérdezni nem merek mert félek, hogy kiderül megcsalt. Ti mit tennétek?
2014. aug. 3. 08:12
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
96%
Most bugyi vagy melltartó?
2014. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%

Most akkor melltartót vagy bugyit találtál? Döntsd már el.

Amúgy az a legegyszerűbb ha rákérdezel. Miért nem mered? És ha megcsalt akkor mi van? Egyszerűbb inkább homokba dugni a fejed? Na ugye hogy nem.

2014. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
96%
Ha megfelel a mérete nyugodtan használd.
2014. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tedd az ülésére, és együtt szálljatok be a kocsiba (mondd hogy el kell szaladni boltba vagy ilyesmi. Csak mond majd valamit. Vagy tegyél egy idegen alsónadrágot az ágyatokba és nézd meg ő hogy reagál amikor befekszik az ágyba, aztán te is reagálj.
2014. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Melltartóról van szó, nem tudom miért írtam bugyit.

Ha megtudom, hogy megcsalt akkor abba belehalok. Több mint húsz éve vagyunk együtt, van három gyerekünk, mindent megadok neki, akkor miért csinálja ezt velem?!

2014. aug. 3. 08:20
 6/54 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el, nem fogsz belehalni. Sot, lehet ez nem is az elso. Majd kimagyarazza, hogy kolcson adta haverjanak a kocsit, hadd d@gjon meg egy not. Nem bele kell halni ebbe, hanem lelepni.
2014. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
93%
mit csinálj? Menj, kávézz azzal a háromgyerekes, több, mint 20 éve házas nővel, akinek tegnap buliban zenélt a férje.
2014. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
53%
ki az a hülye, aki vasárnap nyolckor kocsit takarít?
2014. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
15%

Azt írod, több mint 20 éve vagytok együtt...


Csak gondold végig: soha nem vágytál arra, hogy más férfi megérintsen, hogy más férfi is a nőt lássa benned?


Ez elég gyakori vágy x idő elteltével... Van, aki vadászik, van, aki elnyomja... van, aki hűséges marad, mert ő úgy döntött, van, aki nem vágyik másra, és van, aki enged a kísértésnek...


Ha megcsalt, attól még szerethet téged, a szexet lehet elkülönülten kezelni.


De az se kizárt, hogy tényleg csak kölcsönadta a kocsit... vagy a haverok szórakoztak így vele.

Nekem legalábbis feltűnne öltözködéskor, hogy nincs rajtam melltartó...


Beszélgessetek róla! Ne számon kérően, csak jelezd neki, hogy mit találtál!

2014. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
20%
Bírom az ilyen megkeseredett hülye nőket, bugyi van a kocsiban tehát rögtön a férj dugott, gondolkodni meg luxus. Egyebár kocsival ment, tehát jóesetben nem ivott ,de biztos nem seggrészegre. Vagyis ha dugott volna nem felejti el eltüntetni a nyomokat, mert nem volt kába. Ergó csak valakinek kölcsönadta a kocsit, és azért lehetett ott bugyi mert eszébe se jutott, hogy valaki otthagyta, ennyi.
2014. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!