Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bent maradni egy rossz házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bent maradni egy rossz házasságban csak az anyagiak miatt?

Figyelt kérdés
Rossz kapcsolat, rossz házasság, figyelem teljes hiánya, fásultság, kiégettség... Viszont - ha más nem is - átlagon felüli életszínvonal. Elég ez? Amikor benne ülök a férjem terepjárójában (sőt ha megkapom, hogy vezethetem, mert ivott), elgondolkozom, elég ez nekem? Vagy boldogabb lennék egy átlagos, mégis teljesebb élettel??? - kinek mi a hosszútávú tapasztalata? Volt már más hasonló helyzetben?

2014. aug. 4. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok! Ugyanaz mint amit leírtál!

Nekünk gyerek is van, és szeretik egymást, én még azért küzdök, de szerintem hiába....

2014. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

kinek mi.

nekem nem elég

van barátnőm akinek egy szerető ölelés helyett elég egy újabb aranylánc

2014. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék megalkudni. Engem nem a terepjáró és a luxusélet vonz, hanem a saját boldogságom, a szerelem, a szerelmeskedés, a vidámság, a nevetés, a közös programok, az élmények, hogy a férjemmel minden sokkal vidámabb és szebb mint nélküle. Nem adnám oda ezt a boldogságot semmilyen luxuskörülményért cserébe.


Ha olyan házasságban élnék mint a tied, biztos hogy kilépnék belőle. Bár ha még életedben nem tapasztaltál igazi szerelmet és igazi boldogságot, akkor nagyon nehéz azt elmagyarázni neked, hogy milyen. Csak annyit tudok mondani, hogy ne hagyd ki az életedből! Ha pedig ezt a mostani férjedtől nem kapod meg....

2014. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekünk is van egy 4 éves kislányunk. Egyedül benne talál "érdekességet" a férjem, persze ideig-óráig, egy idő után lefárasztja ő is. - Ha nem gond azért az megnyugtatott, hogy más is van így...
2014. aug. 4. 12:31
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha tied lenne a terepjaro, es vezethetned barmikor, akkor talan azt mondhatod, hogy jobb anyagik kozt elsz, de igy? Szerintem egy terepjaro nem atlagon feluli akarmi. En lesz….rnam, hogy a pali reszeg, es csakis akkor ulhetek a terepjaroba, lelepnek es elnem az eletem, vidaman, boldogan.
2014. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ez az autó nem olyan régen van meg (8 hónapja), azóta 1x odaadta egy hv-ére, hogy hazamenjek vele a szüleimhez, de pusztán kényelmi okok miatt, mert nyafogtam, h az én kisautómmal nem szívesen vinném a gyereket és be se férünk. Van nekem is autóm, de városi kicsi (saját pénzemből bár ez ennyi idő után úgysem számít). Nem csak a terepjáró, mindenünk megvan, saját cég, stb. Az a baj, h én is egyre jobban kívánkozok kifelé ebből, de mi a garancia, hogy mással jobb lesz 8 és fél év után, ráadásul más gyerekével (tudom volt már rá ezer példa, hogy mással jobb lett), de ez sem garancia...! Egyébként ajándékokat szinte sosem kapok, pl. holnap lesz a névnapom (Krisztina), kíváncsi vagyok felköszönt-e... Tavaly nem köszöntött fel, szülinapomra sem köszöntött fel (!) és a házassági évfordulónkra sem! Az anyagiakat inkább arra értettem, hogy stabil lábakon állunk és a barátaink pont minket irigyelnek, tudnám miért...
2014. aug. 4. 12:38
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk 3 éve nem volt egy normális hempergésünk, vagy hozott volna egy cserép virágot a szülinapomra! Kislányunkat 2x fürdette meg, etetni nem szokta, azt látom hogy oda vannak egymásért, de a párom inkább csak játszik vele!

Mindig megyünk vhova, és mindent meg tudunk venni, évente autó csere, de velem történt vmi, és én egy teljesen másfajta életre vágyom, nem bánnám ha szegény lennék, ha nem lenne autónk, csak végre egy jót szeretkezhetnénk, és boldog lehetnék! Párom csak a munkájának él, azon kívül hogy mi van, nem érdekli!

2014. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem feltetlen kell egy palitol rogton a masikhoz menni. Elj, neveld gyerekeid, a f…szik megvarnak. Sok no itt koveti el a hibat.
2014. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem voltam ilyen helyzetben, de én nem tudnék így élni. Nekem fontos a megbecsülés, a szeretet, a törődés. Ha ez nincs meg, akkor lehet akármilyen gazdagság, autó, ház, cég stb. én attól még boldogtalan lennék. Nyilván ez én vagyok, ezt mindenkinek magának kell tudni, hogy mit bír elviselni.
2014. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mitől lesz boldog egy ember?

Mi az emberi természet szerinti boldogságforrás, örömforrás?

A SAJÁT maga által teremtett dolgoktól.

A teremtés folyamatától.

Azon belül is a saját tehetsége kiélésétől, hogy olyat tesz, olyan adottságok által, amik az ő specialitásai.

Találd ki, hogyan állhatsz meg a saját lábadon vagy a szüleid/eredeti családod segítségével a létminimumon, és utána csak a fentiekkel foglalkozz!!!:)

2014. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!