Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz anyagi helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz anyagi helyzet mellett is érdemes párt keresni?

Figyelt kérdés
Hülye kérdésnek tűnik, de egyszerűen még így, hogy minden fillér számít, így is szükségem van egy társra, akit szerethetek és viszonozza, akivel közös emlékeink lennének, akivel ott leszünk egymásnak, történjen bármi. Önzőség és felelőtlenség egy ilyen helyzetű embernek ismerkedni? A randikat egyéb programmal is be lehetne helyettesíteni? Létezik olyan nő, aki ennek ellenére is kezd a férfival?

#piszkos.anyagiak
2013. máj. 6. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A szegény embert már nem is szeresse senki?

Még a csöveseknek is van egy csöves nőjük sokszor...

2013. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy néznek rám, mint a leprásra legtöbbször, csak mert pályakezdőként egy kisvárosban nem tudok elhelyezkedni és apuci-anyuci sem pénzel. Sajnos így azt tapasztalom, hogy nincs értelme, de hátha megcáfolja valaki... :/
2013. máj. 6. 19:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

egy rossz anyagi helyzetben lévő nőnek/férfinak is ugyanúgy kijár a társ, a szerelem, a boldogság, mint egy milliárdosnak. meglehet, hogy együtt tudnátok megoldást találni a problémákra.

egy randi ugyanúgy lehet egy séta a parkban, mint egy gyertyafényes vacsora. van olyan is, aki az utóbbit várja el, de akadnak rendes nők, akiknek elég, hogy a párjuk tisztességes legyen, és tegye meg a tőle telhető maximumot, hogy javítson a sorsán. remélem fogsz ilyet találni!

2013. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm sk88 a biztatást, remélem én is! :)
2013. máj. 6. 19:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor érdemes, de úgy sem egyszerű. A nők elvárják, h legalább az első pár randin mindent fizess nekik.
2013. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért a megnyerő külső tulajdonságok nem jellemzőek rám. Inkább vagyok átlagos.
2013. máj. 6. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor bizony nagyon nehéz dolgod lesz.
2013. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

lehet, hogy naiv vagyok, vagy az a baj, hogy magamból indulok ki, de nekem nincs ilyen elvárásom. volt már olyan, hogy én hívtam meg fagyizni egy fiút a második randin, na bumm.

nem lehet így általánosítani; nem minden nő használja pénztárcának a férfiakat.

de annyi tényleg elvárható kedves Kérdező, hogy ne nyugodj bele a rossz helyzetedbe, próbálkozz folyamatosan kitörni belőle, előbb-utóbb el fogsz tudni helyezkedni! szurkolok!:)

2013. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy baromság hogy pénz kell hozzá! Légy kedves és őszinte, és ne szégyelld hogy most rossz anyagi körülmények között vagy. Nagyon sokan vannak még úgy. És hogy nem a szüleid pénzelnek, hanem egyedül boldogulsz az nagyon szimpatikus. Az a gáz amikor valaki menőzik, a szülei pénzéből. Nem az hogy most ilyen helyzetben vagy mert fiatal pálya kezdő vagy. Egy normális lány ezt felfogja, és tudja hogy az számít hogy szeressétek egymást, mert így emelitek egymást a magasba... :)
2013. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sk88, természetesen próbálok tenni ellene, néha erőn felül is, de amíg nem robbanok ki ebből a városból, addig az esélyem a továbblépésre konvergál a nullához. Főleg, hogy diplomám, vagy szakmám sincs. Továbbá egyedül már annyira nehéz bármit is tenni, hogy néha azon gondolkozok, hogy egyáltalán minek is töröm magam, ez a gödör csak mélyebb lesz... Szóval vannak depressziós időszakok bőven.
2013. máj. 6. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!