Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti miből veszitek észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miből veszitek észre, hogy a párotok tényleg szeret benneteket?

Figyelt kérdés

Tudom fura kérdés!

Az én párom is mondja, hogy szeret, ha tudunk akkor elmegyünk valahová stb.

De nem vagyok benne biztos, hogy nem csak a gyerekek miatt van velem.

Amúgy 3 gyerekünk van és 19 éve vagyunk együtt.


2014. aug. 4. 22:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19 év után nem tudod, hogy érez irántad?
2014. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ennyi év után rámunhatott. Mi van, ha tényleg csak a családi béke miatt van velem?
2014. aug. 4. 22:12
 3/18 anonim ***** válasza:
Érzem. Csak így egyszerűen.
2014. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Számos aprósággal kimutatja. A legfeltűnőbb pl. az állandó puszilgatás valahányszor elmegy mellettem.
2014. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
rád unhatott, ezt nem vitatom, a meglepő számomra az, hogy ezt nem tudod és érzed, hogy hogy érez irántad. Te hogy érzel iránta?
2014. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Miből tudom, hogy szeret? Lenyeli! :D


Na jó, most komolyan: Én maradi vagyok, nekem feleségem van, nem "párom", ha nem szeretne, már régen kirúgott volna, mert se szép se gazdag nem vagyok, így csak a belső értékek maradtak...

Én is szeretem, és az idők során egyre jobban ragaszkodom hozzá! Akkor is szeretem, ha morgok, vagy ha a szomszédasszony melleit bámulom, és nem csak a gyerekek, vagy a főztje miatt vagyok vele már 20 éve!

:)

2014. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés még soha nem jutott eszembe. A férjem éppúgy szeret, ahogyan én is őt. Ezt érezzük mindketten 30 év után is.
2014. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt érezni kell. Ha kétségeid vannak, akkor az már nem jó.
2014. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Segít, támogat, vigasztal, biztat, mellettem áll, ha kell. Ez vice versa. :)
2014. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

En egyszeru, teljesen hetkoznapi dolgokbol.

Pl. En minden reggel (hetvegen is) 7:00kor kelek es turmixot csinalok magamnak reggelire. Tudom, hogy mindig felebred ra, a pokolba kivanja a turmixgepet, de egyetlen alkalommal sem szolt miatta, sot, amikor elrontottam, o ajanlotta fel, hogy munka utan vesz egy ujat, ne faradjak.

Vagy: Nem szereti amikor a nyaralasok alkalmaval az elso dolgom fekutatni a setaloutcakat es shoppingolni, a tengerpart helyett, de mindig elkiser, es nem surget, nem nyaggat

Vagy: Amikor a kozos hazunkat valasztottuk, mindent, egyszeruen mindent az en igenyeimhez igazitott es pontosan ugy rendeztuk be, ahogy szerettem volna.

Magamat nem fenyezem, de soha nem feltekenykedem, akkor megy el a barataival/haverokkal, amikor szeretne (egyre ritkabban!!:)), bem kerem szamon.

2014. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!