Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem itt egy fiúval,...

Megismerkedtem itt egy fiúval, első találkozáskor miért törvényszerű a szex?

Figyelt kérdés
Én 36 vagyok, ő 21. Egy másik témában találtunk egymásra és hamar facebookon folytattuk a beszélgetést. Végül elszántuk magunkat a személyes találkozásra. Sokszor szóba került a szex, de nem gondoltam volna, hogy ilyen hatással lesz rám. Az első adandó alkalommal megadtam neki a testem. Szinte remegtem a lábaim, annyira vágytam rá, pedig már túl vagyok jó pár dolgon az életben, sok tapasztalattal. Beszélgettem erről egy barátnőmmel, és ő is hasonlóképpen érzett az egyetlen hasonló helyzetében.
2014. márc. 18. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
...Törvényszerű? Te... hülye vagy?
2014. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pénzt kaptál érte ugye?
2014. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kamu szagú
2014. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, törvényszerű. Olvasgattam ebben a témában és más nők is írták, hogy könnyen megadták magukat. Attól eltekintve is, hogy egyébként csalódás volt a személyes találkozás.

Szerintem nagyon érdekes ez a "hatás", főleg így átélve.

2014. márc. 18. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha két ember megismerkedik és megkívánják egymást akkor miért ne! Az is hozzá tartozik az ismerkedéshez. Az én volt barátnőmmel is az első randi alkalmával szeretkeztünk. annyira bele feledkeztünk egymásba hogy majdnem reggel lett.
2014. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mosoly az arcomon...

majd ha lesz egy normális hozzád való pasid meséld el neki is és lehet bottal sem piszkál többet.

2014. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem nem ugyanolyan a "feelingje" ha már megismered, túl vagytok egy-két dolgon. Egész más akkor egymásnak esni. De ez csak az én véleményem
2014. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért lehet, mert már régóta ismeritek egymást, sokat beszéltek, és nem tűnik olyan "ismeretlennek", mint egy vadidegen
2014. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mellanka válasza:
Elolvastad a neten a torvenyt, es betartottad? Nem te uralod a sajat cselekedeteidet? Ha a no hagyja, megdugjak, ha nem hagyja, akkor nem. Amugy meg egy 21 eves fiutol a netrol, aki elore leirja h azt akarja, mit vartal, 50 szal rozsat?
2019. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!