Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Két, korábban már elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két, korábban már elvált ember házassága - biztos kudarc?

Figyelt kérdés

A leendő férjem is elvált ember, én magam is az vagyok. Korábbi házasságainkból nem születtek gyermekek - így mintha a nulláról kezdenénk.


Mégis: sokan mondják a környezetünkben, hogy mind a ketten kudarcot vallottunk, valószínűleg nehezebben tudunk alkalmazkodni, hiszen már egyszer vagy tévesen választottunk, vagy nem tudtuk kezelni a másik hibáját - ezért okkal nagyobb az esélye annak, hogy egymás között is valami hasonló fog lezajlani.


Kíváncsi lennék a véleményekre



2014. aug. 7. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy a felek ne seruljenek egy valas alatt, vagy egy rossz kapcsolatban. Tehat valamennyi nyomot biztosan hagy, es bar nem szegyen a valas, de nem is dicsoseg.


Azt viszont el tudom kepzelni, hogy jobb kapcsolatotok lehet, mint a korabbi hazassagokban.

2014. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem ettől függ

hanem h tanultatok e belőle ....

2014. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség! Pont hogy megvolt a tanuló pénzetek és már tudjátok mi kell nektek.
2014. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Két nem első kapcsolatban levő ember tuti kudarc?


Nem szabad a nem sikerült házasságot kudarcnak elfogni, mert nem az... Nem mehet minden..

Semmivel nincs nagyobb esélyetek szétmenni mint elsőre..

Ne hagyd, ogy elbizonytalanítsanak!

2014. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez mekkora baromság! Szeretem az ilyen végtelen jó emberismerőket, akik ilyen alapigazságokat gyártanak.

Akkor ennyi erővel, akinek az első tartós kapcsolata nem tart a sírig, az mind húzza le magát a vécén, mert egy szerencsétlen kudarcos lúzer. Ezt az ökörséget!

Ennek kb. annyi igazságtartalma van, mint annak, hogy az a nő, aki x évesen nem volt még férjnél, azzal valami nagy baj van, biztos nem kellett a kutyának sem.

A rengeteg önjelölt párkapcsolati tanácsadónak az eszébe sem jut, hogy esetleg két (ez esetben 2x2)össze nem illő ember házassága fulladt kudarcba? Ja, de, most látom, hogy írtad, hogy "tévesen választottatok". Jó nekik, hogy ők ilyen őstehetségek, és előre tudták, ki az, akit életük végéig el tudnak majd viselni. Egyébként a szerelmi házasságok esetében ez a kudarcosság sok esetben akár borítékolható is, hiszen a szerelemmel együtt járó "rózsaszín köd" sok igen fontos személyiségjegyet képes eltakarni.

Nekem az a véleményem: legyetek nagyon boldogok az új házasságotokban, a sok okos "szaktanácsadó" meg az első kudarcos kapcsolata után öregedjen meg egyedül...

2014. aug. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb azt mondanám, hogy nagyobb esélyetek van a hosszú,mbo,dög házasságra, mint ket olyan embernek, aki meg nem volt házas. Ti mindketten tudjatok, mitől ment tönkre az előző házzasságotok, valószínűleg azzal is tisztában vagytok, hogyan lehetett volna helyrehozni, igy az elso jelekre lepni fogtok, meg próbáljátok majd megjavítani,
2014. aug. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pont fordítva. Ha pl. valakinek az előző házassága azért ért véget, mert félrement és az asszony kirúgta, akkor most jobban meggondolhatja, hogy érdemes-e bevállalni egy félrekufircot. Néhányan hajlamosak rácsodálkozni (mint pl. az exférjem), hogy ezt nem lehet egy bocsi-val elintézni és mi az, hogy az asszony elválik inkább de nem békül, úgyhogy a következő kapcsolatára esetleg jobban vigyáz.


Meg az is lehet, hogy az elsővel hiba volt összeházasodni, mégsem illettek össze, míg a másodikkal jobban kiegészítik egymást.

2014. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!