Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 ember manapság csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 ember manapság csak a szaporodásért házasodhat? Egymásért nem?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éves házasok leszünk, de folyton azt kérdezi kb mindenki, hogy mikor lesz gyerek, és marhára unom...még a legújabb legismeretlenebb új munkatárs is...mikor megtudta hogy házas vagyok, de gyerek nincs, rögtön támadott a kérdéseivel.

Ahogy a barátok, rokonok, 10 éve nem látott volt osztálytársak 3 gyerekkel stb...


Egyrészt semmi közük hozzá, másrészt meg nem értem ezt a mentalitást. Mikor elmondom hogy nem tervezünk gyereket (a miértekhez még inkább nincs közük), akkor teljesen le vannak döbbenve, és kérdezgetik hogy miért miért...


Nem mindegy más embereknek? Ennyire unalmas az életük, hogy másokéval vannak elfoglalva?


Nyilván alapvetően nem érdekel más emberek véleménye a saját életemmel kapcsolatban, de egy idő után mikor már lerágják az ember fülét is, nagyon fárasztó tud lenni ez.


Ti találkoztatok már ilyenekkel?


2014. júl. 19. 09:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire unalmas az életük, hogy másokéval vannak elfoglalva?


Sajnos igen .. :(

2014. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalt képviselem, akii nem akar se házasodni se gyereket.. én is megkapom ezeket a kérdéseket, sőt, itt még valaki a kerítőnő/férfi szerepét is önmagára vállalja szó és kérés nélkül.


Fárasztónak fárasztó, de már nem igen tudnak ezek érdekelni.

2014. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!

Azt hiszem, neked fóbiád ez a gyerek dolog. Hidd el, az égvilágon senkit sem érdekel, hogy neked van e gyereked vagy nincsen.

2014. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy részének semmi sem jó. Ha valaki nem akar egyáltalán gyereket, az a baj. Ha csak egyet akar, akkor az. Mindig találnak valamit, amin fennakadhatnak.
2014. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy adott életkorban boldog-boldogtalan ezt kérdezi. Mivel mi szeretnék gyereket (jövőre házasodunk), mindig azt válaszoljuk, hogy tervben van és kész. Ezzel úgy megbékélnek de persze 2 hónap múlva, amikor találkozunk, újra megkérdezi az illető. Sajnos az ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni. Nekünk van egy pár ismerősünk, akik egy éve házasok, és ők nagyon szeretnének gyereket, de nem jön nekik össze. Képzelheted, hogy mit éreznek, amikor a tapintatlan barmok elkezdik kérdezni, hogy "na, mikor jön a trónörökös?" Ők meg próbálnak lazák lenni, hogy majd... Mert egy távoli ismerősnek nem sokan mondják el szívesen, hogy meddőségi központba járnak. Szerintem már csak ezért is bunk0s@g faggatózni, hisz mi van ha a pár hiába próbálkozik évek óta?
2014. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ahogy az egyik válaszoló írta, ez többnyire nem őszinte érdeklődés, csak amolyan beszélgetés indító, mint a "hogy vagytok..." Szóval igazából nem érdekli azt a távoli ismerőst, hogy mikor lesz gyereked, de mivel nincs jobb témája és egyébként is házasok vagytok, akkor szokott lenni gyerek, megkérdezi. Van róla véleménye, ezért jó beszédtémának érzi. Csak az ilyen emberek elfelejtették, hogy milyen rossz volt, amikor tőlük kérdezték?
2014. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
5%
Lehet hogy tapasztaltabbak, az életben, tudják hogy működnek a dolgok, ezért vannak elszörnyülködve. Amúgy én sem értem, hogy mi a fenének összeházasodni, ha nem akartok családot ?
2014. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Ez kb. annyit ér, mint amikor a szokásoshoz képest piszkosul ki vagy öltözve, és nem mennek el szó nélkül amellett, hogy milyen csinos vagy ma. Ez egy apropó beszédtémára, úgy hogy az ember inkább kedves is akar lenni veled, de súlya nem igazán van. Olajozza a beszélgetést.
2014. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

5. Nem elképzelem. Tudom mit éreznek. Ezért mondom mindenkinek, hogy nem tervezünk. Mert Nincs mit tervezgetni. A valódi okok meg senki másra nem tartoznak.


7. Mondjuk mert házasságban akartunk élni. Mi köze a házasságnak a gyerek témához? A házasság 2 emberről szól.


Miért? Ha 2 ember nem vállal gyereket, akkor nincs joguk férj/feleség lenni, csak barát/barátnő? Ne nevettesd már ki magad...

2014. júl. 19. 10:10
 10/36 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy ha az embernek nincs gyereke a férjével/feleségével akkor nem család? Ilyen marhaságot se hallottam még....
2014. júl. 19. 10:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!