Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki úgy érzi,...

Van itt olyan, aki úgy érzi, hogy kudarcot vallott emberi kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Most jöttem rá, hogy a családomból is nagyon sokan lenéznek és ez nagyon elkeserített. Barátom sincs sok, ezért sokat vagyok egyedül. Ez egész életemben probléma volt. Vagy hamis barátaim voltak, vagy semmilyenek. A családommal se jövök ki túl jól. Ilyenkor mi van? Van még valaki így? Nyugi, nem akarok öngyi lenni, inkább ki akarok törni. Csak most nagyon elkeseredtem. Ráadásul ma lett volna programom és nagyon úgy néz ki, hogy a nyamvadék eső miatt le lesz fújva, így most még egy, vagy neadjisten két hetet várhatok arra a barátomra, aki csak nagy ritkán ér rá. Ráadásul a legrosszabb, hogy sokszor látom a családom szemében az aggódást, hogy mi lesz, ha nem tudok ebből kitörni? Már 24 vagyok, épp ideje lenne, de még mindig nem oldódtak meg a problémáim. Hiszem, hogy egyszer meg fognak és teszek is érte, csak baromira el vagyok néha kenődve és félek is. Van még valaki így? Van valaki, aki kimászott ebből a csupa kudarc életből?

2013. nov. 24. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én, egyáltalán nem értek az emberekhez, ha valakivel meg akarok ismerkedni, össze akarok barátkozni, 10ből 10 esetben kudarcot vallok. Mindig elfordulnak az emberek tőlem, örülnek ha nem kell többet velem beszélni, nem kíváncsiak rám.

Szóval szerintem én kudarcot vallottam.

2013. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

elrontottam az egész életemet, nem tudok lábalni belőle, sóvárgok, beteljesületlenül a társaságra, de tudom, sosem fog összejönni.

belém égett, egészen az agyamba a szívembe a lelkembe és megváltoztatott nem megy, túl tett rajtam, nem segítenek a gyógyszerek sem, mondhatni tökéletesen kudarcot vallottam mint ember.

bár azzal vigasztalom magam legrosszabb napjaimon, hogy bármikor kiszállhatok ebből és ki is fogok....hamarosan.

2013. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, 45 éves koromra jutottam idáig, az utolsó 10 évben romlott el minden.
2013. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!