Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha megteheti, miert nem ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megteheti, miert nem ad ajandekot?

Figyelt kérdés

6 eve vagyunk egyutt es iden leszunk ket eve hazasok

Tobb mint 2 ev utan koltoztunk ossze.

A kapcsolatunk elejen nevnapomra, szulinapomra kaptam egy-egy szal viragot es nem is vagytam tobbre. De mar a felesege vagyok es jol keressunk megsem kapok a boldog szuletesnapot-on kivul semmit.

O azt mondja megtudok venni magamnak mindent de ha esetleg kell potol hozza. En az utolso ketevben nem, de elotte mindig ajandekozztam neki valamit amire tudtam hogy vagyik.

A tema aktualis, mert a hetvegen volt a szulinapom es reggel o csinalta meg a kavet, felkoszontott es szerinte ez eleg (ha szeretnek bulit nincs kifogasa ellene).


2014. aug. 12. 14:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg alap dolog, hogy felköszöntjük azt akit szeretünk, ha az még egy jelképes összegű ajándék, akkor is. Nehogy már belehaljon, hogy el kell mennie a boltba egy doboz bonbonért.Erre nincs kifogás.
2014. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

Pont arról szól az egész, hogy szeretem a páromat, ezért azt teszem, amit ő szeretne.


Ha ő úgy érzi, a szülinap ünneplése felesleges, akkor csak azt mondom, boldog szülinapot.


Ha szeret ajándékokat kapni, akkor pedig meglepem valamivel. Egy évben egyszer ki lehet bírni, hogy a másikra gondolok.

2014. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Talán nem az a típus. Ezt házasság előtt is észrevehetted volna, biztosan nem az esküvőtök gazdagította meg hirtelen.
2014. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10-es válaszolóval értek egyet, de ha neked fontos az ajándékozás, akkor megmondtad már neki, hogy szeretnél ajándékot kapni, és hogy ez fontos neked?
2014. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Jaj szegenykem. :( Nem tudod megbezselni vele, hogy jol esne. Nem ciki, elvegre egy par vagytok, meg kell tudni beszelni a dolgokat. El s tudom kepzelni milyen lehet. :( Az en parom egy no fantaziajaval van megaldva szerencsere.
2014. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%

Vegyél magadnak ajándékot, ő pótol bele ha kell? Hűha, de nagylelkű...

A kávét amit megfőzött neked reggel, azt ki vette?

2014. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
25%

"hetvegen volt a szulinapom es reggel o csinalta meg a kavet, felkoszontott es szerinte ez eleg"


Szerintem is. Nekem legalábbis az, hogy kapok-e ajándékot, tökmindegy, az esne inkább rosszul, ha elfelejtené a szülinapomat, az azért tényleg bántana. De ha felköszönt egy kávé, finom reggeli, akármi mellett, és kapok egy puszit, annak ugyanúgy tudok örülni, mint bármilyen ajándéknak.

Egyébként egyetértek pár előttem szólóval, ha neked fontos, hogy kapj ajándékot, miért nem mondod meg neki, hogy szeretnéd, ha a jövőben figyelne erre?

26N

2014. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%

Most ha soha nem kaptál többet, mint egy szál virágot, akkor attól hogy elvett feleségül, miért vársz el többet? Ettől az ajándékozási szokásai nem változnak az embernek.


Ha zavar a hozzáállása mondd meg neki, hogy neked jól esne, ha igyekezne egy kicsit.

2014. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

A férjem borzasztóan ajándékoz, a kapcsolatunk elején volt is olyan, hogy hozzávágtam amit kaptam és sírtam miatta egész este (pl. elment magának a DM-be borotvát és habot venni. Ha már ott volt vett nekem egy arclemosót a szülinapomra. Amikor hazaért, fogta a használt karácsonyi ajándéktáskát (ráadásul nyáron) beletette és azonnal oda is adta boldog szülinapot kíséretében (a szülinapom csak következő héten volt és ezt tudta is). Szóval képzelheti mindenki. Ennek ellenére hosszú évek óta minden alkalommal igyekszik valamivel meglepni. Rendesen noteszt vezet, amibe később felír mindenfélét, amit hallott tőlem, hogy szeretnék olyat, még mielőtt elfeljti.


Aki szereti a másikat az örömet akar neki okozni, ahogy csak tud, ez független attól, hogy férfi vagy nő. Olyan nincs, hogy a férfiak nem ajándékozós típusok. Max. bénán vesznek ajándékot, de olyan nincs, hogy ha igazán szereti a práját és örömet akar neki okozni, akkor egyáltalán sehogy sem vesz neki meglepetést. Másnem egy tábla csoki vagy valami nem igaz, hogy eszébe sem jut. Szerintem ez egy bunkó.

2014. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Kulon kasszan vagyunk, de ez soha nem volt baj.

En is es o is jol keressunk es nem volt meg problemank ebbol.

Vasarolunk mindketten, a rezsit altalaban en fizetem, nem nagy osszeg mult honapban kb 25 ezer volt (uj epitesu).

Mondtam neki nem is egyszer, de olyankor az a valasz , mond meg mit szeretnel es megveszem..

2014. aug. 13. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!