Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha megteheti, miert nem ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megteheti, miert nem ad ajandekot?

Figyelt kérdés

6 eve vagyunk egyutt es iden leszunk ket eve hazasok

Tobb mint 2 ev utan koltoztunk ossze.

A kapcsolatunk elejen nevnapomra, szulinapomra kaptam egy-egy szal viragot es nem is vagytam tobbre. De mar a felesege vagyok es jol keressunk megsem kapok a boldog szuletesnapot-on kivul semmit.

O azt mondja megtudok venni magamnak mindent de ha esetleg kell potol hozza. En az utolso ketevben nem, de elotte mindig ajandekozztam neki valamit amire tudtam hogy vagyik.

A tema aktualis, mert a hetvegen volt a szulinapom es reggel o csinalta meg a kavet, felkoszontott es szerinte ez eleg (ha szeretnek bulit nincs kifogasa ellene).


2014. aug. 12. 14:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát én igenis bántónak érezném, ha nem kapok ajándékot. Szerintem ez alap. Nem kell nagy dolgokra gondolni, nem vágyom extrákra. Nem szakadt bele egy kávé lefőzésébe? Nem volt neki túl megterhelő? Én szeretek ajándékozni, szeretek örömet okozni. Ezzel is jelzem, hogy figyelek a másikra. Külön kassza? Számomra elképzelhetetlen egy házasságban. Próbálj meg beszélni vele, mond el, hogy szeretnéd, mi esne jól, stb. Ha jó a akapcsolat köztetek, akkor érdekelni fogja.
2014. aug. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 The answer ***** válasza:
Sajnálom a Kedves Kérdezőt és a 19-es hozzászólót és egyet is értek az utolsó mondatával. EZ hatalmas tiszteletlenség. Én férfi létemre imádok vásárolni és örömet okozni. Én soha nem várok bizonyos alkalmakra, arra az évi kb. 4-5 alkalomra, hogy adhassak, örömet szerezhessek. Nagyon sokszor spontán veszek ezt-azt, nem nagy dolgokat, édességet, egy csokor virágot, friss gyümölcsöt a piacról, vagy megjegyzem, ha megnéz valamit valahol és meglepem vele később. Igazán nem nagy dolog, és csodálatos látni a másik szemébe az örömöt. Az meg, hogy alkalmakkor adunk valamit teljesen természetes dolognak kellene lennie mindenki számára. És nem az anyagi érték a fontos, de egész évben lehet előtte spórolni, akkor miért ne lehetne meglepni egy ékszerrel, drágább parfümmel (amit tudjuk használ és szeret) azt, akit szeretünk? A gyémánt a Nők legjobb barátja, de miket beszélek, mikor van, aki beéri egy kávéval is... (ne vedd sértésnek!)
2014. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!