Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem megteheti, én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megteheti, én nem tehetném?

Figyelt kérdés

A feleségem mindig is jobban kijött a férfiakkal, oké.

Van egy jó barátja még egyetemről, vele szokott beszélni telefonon.

Nem zavart korábban, de mostanában egyre jobban. Heti 3-szor beszélnek kb., de akkor fél órát, 1 órát legalább. A pasi elmondja a nőügyeit, a párom szokott neki tanácsokat adni.

De sokszor elég idegesítő, hogy annyit beszélnek, pláne úgy, ha én valamelyik barátommal beszélek 2-3 percet, egyből jön, hogy én nem törődök vele, a hülye haverjaim fontosabbak, mint hogy vele foglalkoznék.

Mondtam neki, egy szót ne szóljon, nem én beszélgetek órákat egy másik pasival.

Erre jött a válasz, hogy az más. Meg mondtam neki, hogy nem tetszik, hogy ennyit beszél egy másik palival, meg miért nem tudja a nőügyeit a haverjaival megbeszélni, miért a feleségemmel kell. Mondom kíváncsi lennék, ha én beszélnék ennyit egy másik nővel, mekkora balhét csapna, erre mondta, hogy elég nagyot.

Most akkor mi van, neki szabad, nekem nem? MIndig azt mondja, ez más.

Tuti nincs és nem is volt köztük semmi amúgy. Elég messze lakunk, csak telefonon, neten beszélnek.


2013. okt. 29. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
így van :)
2013. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy papucs vagy.
2013. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Te is megteheted miért ne tehetnéd? Kicsit sem más a helyzet, amíg ő ezt csinálja én is ezt csinálnám hogy észhez kapjon.
2013. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Kamu. A kérdés feltevője: unatkozó nő.
2013. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Te is megtehetnéd, na ná! Azért azt érdemes lenne megtudakolni a feleségedtől, hogy mi a francért izgatja a volt osztálytársa sorsa, élete ennyire. Ez ugyanis már nem normális egy férjes asszony esetében.
2013. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Ez olyan gyerekes, már ne haragudj. A feleségednek gondolom már akkor megvolt ez a barátja, amikor megismerkedtetek. Eddig nem zavart, akkor most miért?

Tudtál róla mikor elvetted?

Miért lett ez most probléma neked? Talán van valaki akivel te is órákat csevegnél? Vagy csak nincs otthon feszkó, csinálsz egy kicsit. Tényleg nem értem mi a bajod?

Eddig bíztál benne? Most miért nem?

2013. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Én értelek, meg értem a feleségedet is. Nekem is van egy nagyon jó fiú barátom, és akármennyit eldumálok vele, sőt mi egy városban lakunk, gimiből ismerjük egymást, gyakran találkozunk, persze általában a párjaink is szoktak jönni, de vele pl. elég gyakran szoktunk ölelkezni, vagy csak úgy adunk egy puszit a másiknak, összeborzoljuk a haját.


És én is azt mondom, ez más. Azért mert ez egy régi barátság, ami megvolt már mikor összejöttem a párommal, az elején közöltem vele, ez van, fogadd el, vagy nincs miről beszélnünk. Viszont ha ő most elkezdene egy random csajjal barátkozni, az kicsit fura lenne. Nem azt mondom, hogy felnőtt korban ne alakulhatnának ki életre szóló barátságok nő-ffi között, de szerintem nem annyira jellemző, és minimum gyanús lenne, ha nem is a párom, akkor a nő észéről.


És igen ez így igazságtalan, de ha neked lenne egy évtizedes barátnőd, te is elvárnád, hogy ő fogadja el, illetve ha ő szedne össze egy új ffi barátot, már nem igazán tolerálnád te sem. Mert valahol te is érzed, hogy ez a barátság más. Tudniillik barátság, a szó igazi értelmében. Nem pedig kokettálás, lássuk mi lesz ebből törleszkedős flörtölgetés...

2013. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek nő haverjaim, szerintem nem is lenne normális, ha az ellenkező nemmel cseverésznék órákat.

26 évesek vagyunk.

Engem az zavar, hogy ő nyugodtan beszélgethet vele, de ha én tényleg 2-3 percet beszélek valamelyik haverral heti 1-2 alkalommal, akkor már besértődik, meg miért nem vele foglalkozok, lesz arom őt, fontosabbak a haverok.

Na meg ez veri ki a biztosítékot, hogy nyíltan meg is mondja, hogy őt nagyon zavarná fordított helyzetben a dolog, de ha ő csinálja, az más.

2013. okt. 29. 14:09
 9/17 A kérdező kommentje:

Amúgy nem mondanám barátoknak őket, mindig a csávó hívja a páromat(elég gazdag gyerekről van szó), párom nem szokta hívni, megvárja, míg ő hívja. Ha valami miatt nem hívja 2 hétig, akkor sem hívja fel.

Mondjuk ilyen szempontból párom elég érdekes, minden "barátjától" elvárja, hogy ők keressék, ő nem szokta őket keresni, de ez már egy másik történet.

2013. okt. 29. 14:12
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Akár mennyire nem hiszed, pedig komplett hülyére vesznek, és elég nagyképűen.
2013. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!