Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szerettek a férjetekben/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek a férjetekben/feleségetekben?

Figyelt kérdés
Aki már semmit, az írjon arról, hogy mit szeretett benne akkor, amikor összeházasodtak.

2014. aug. 13. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy hozzám jött.
2014. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
30%
Magamat! De néha ki is húzom belőle.
2014. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez annyira összetett.Nagyon sok jó tulajdonsága van,amit szerethetek benne,de igazából azt szeretem ahogy szeret,mert pont úgy teszi,ahogy nekem a legjobb,amilyenre mindig is vágytam.
2014. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem, ahogy rámnéz, ahogy megcsókol.Azt is, hogy csak lesek néha, hogy mennyi minden témához hozzá tud szólni, elég specifikusan. Valahogy felnézek rá.
2014. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mikó Eszter válasza:
100%
Nagyon szeretem a férjemben, hogy mindig igyekszik jobb emberré válni. Sosem áll meg egy szinten, hanem keresi hol lehet még jobb. Nagyon kedves, precíz, szereti az embereket (általában szíve-csücske a családomnak is és a barátaink is nagyon szeretik). Segítőkész, család-centrikus, pozitív gondolkodású és humoros. Hosszú távon gondolkodik (nincs a paklijában az a lap, "ha nem működik a házasság elválunk"), a hűség valódi érték számára! Sosem másokban keresi a hibát, ha valami nem működik, hanem a megoldásra törekszik. Az Ő személyisége olyan, hogy 17 év házasság után is izzik köztünk a levegő - rajongok Érte <3
2014. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Férjemben szeretem a hangját, a humorát, azt hogy vastag az alkarja, a mának élését, hogy egyformák vagyunk mégis kiegészítjük egymást, a széles vállát, ahogy kiejti a "d" betűt, ahogy kielégít, a mellkasának formáját, az illatát, ahogy átölel, a biztonságot mellette, hogy számára én vagyok az első és a legfontosabb, a lazaságát, hogy veszekedés esetén 3 másodpercen belül jön békülni, hogy a tenyerén hordoz, hogy fontos vagyok neki, a zöld szemét, a kézfejét, az intelligenciáját, a férfiasságát, az erejét, a fülcimpáját, a sportos lábát, a lexikális tudását, ahogy búvárkodik, a kopasz fejét, ahogy bánik a gyerekekkel, ahogy autót vezet, a csuklóját, az egyéniségét, ahogy gyengéd hozzám, ahogy csókol, ahogy vad velem, ahogy félt engem... jaj Istenkém a végtelenségig tudnám sorolni... és köszi a kérdést mert olyan jól éreztem magam amíg ezeket írtam és kutakodtam a boldogságomban :)
2014. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!