Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segítség! A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A legjobb barátnőm bevallotta nekem, hogy szerelmes a férjembe?

Figyelt kérdés
Ezeréves barátság, sokat jár hozzánk, a lányunk keresztanyja. Ma írt nekem derült égből. Állítása szerint a férjemnek sosem mondta el, nem is akarja, nem szeretne közénk állni, csak nem bír tovább titkolózni. Fél éve így érez. Hogy a fenébe kellene reagálnom?
2014. aug. 4. 12:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kérd meg rá, hogy egy darabig ne menjen hozzátok. Ha egy kicsit is fontos neki a barátságotok, akkor tartsatok kis szünetet, amíg elmúlik nála ez az agymenés. Utána folyt köv.
2014. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Az jó pont, hogy őszintén elmondta+ nem mászott rá fél évig a férjedre, mert nem akar közétek állni. Szerintem nem akarja eltekerni a férjed nyakát, szenved, de a barátságotokat meg akarja menteni. Bár lehet én vagyok a naív.
2014. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Aztán jön majd a következő kérdés, hogy "Segítség, a férjem megcsalt a legjobb barátnőmmel!"


Nehéz volt elmondania, mert küzd az érzéseivel, csak nehogy a következő lépése a zavarodottságában az legyen, hogy a férjedre mászik rá.

Mivel sokat jár hozzátok, és feltehetően nincs kapcsolata/családja, lehet hogy csak szeretne már ő is egy ilyen kis családot, és a párodat azonosítja be a képzelt idill férfi szerepébe.

Repítsd egy kicsit másik világra, ismerkedjen, kísérd el esetleg szórakozni, vagy javasolj neki társkereső oldalakat, küldd el más barátokkal bulizni, ismerkedni sürgősen!

2014. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
52%
Elmondta, hogy nem akar semmit, csak nem tudta magában tartani, szóval aggódni nincs okod. Innentől én megbeszélném vele, hogy ő hogyan éli ezt meg, együtt tud e ezzel élni, és innentől igyekeznék elkerülni a számára kellemetlen szituációkat.
2014. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
28%

Szerintem meg van félni valód...Nemtudom hogy ez milyen barátság lehet,de elég érdekes..Nekem is van még az álatálonos iskolából barátnőm,legjobb barátnőm már 20 éve!! A gyerekeim keresztanyja ,de soha nem tudna így érezni a férjem iránt..Nagyon jóban vagyunk egymással,ha esetleg kiderülne egy ilyen dolog ,akkor én tuti nem tudnék utána rá ugyanúgy,legjobb barátnőként nézni! Azért mégiscsak a TE férjedről beszélünk! Nemértem hogyan szerethetett bele,tisztelnie kellett volna téged! Tudom a szerelem nem irányítható,de azért ez olyan dolog hogy senki nem szeret bele pl.a sogorába! Persze vannak kivételek! :)



Dalma

2014. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj, de szerintem a barátnődnek komoly mentális zavara van, ha ilyen "plátói" szerelembe esett a férjeddel. Az ilyesmiből szokás kinőni tinédzserkorban. Egy egészséges felnőtt nő nem esik bele olyan férfiba, aki 1. a barátnője férje, 2. akivel nincs semmilyen kapcsolata (márpedig mint, mint tudjuk, nincs). Szerintem mondd meg neki, hogy keressen magának egy férfit, különben vége a barátságnak. A férjed közelébe meg ne engedd a kis tüzelő kolleginát :) Én legalábbis nem engedném.
2014. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
75%
vagy ezzel üzenne a férjednek, azt gondolja továbbadod, neki, ezzel a férjednek felnyílna rá a szeme, utána meg rajta múlna, ezzel meg meglenne a válasza.
2014. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem, hogy sokkot kaptál, de még mindig jobb, hogy őszintén megírta Neked, minthogy esetleg bepróbálkozzon a férjednél. Szerintem kérd meg, hogy egy ideig ne menjen Hozzátok, hátha időközben akad neki egy pasi, akivel kialakulhat valami. Szerintem nem szerelem, amit érez, hanem inkább valami rajongás-féle. Gondolom, nincs férfi az életében, vágyik a szeretetre, a férjed pedig valószínűleg jóravaló ember, ezért megtetszhetett neki.
2014. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Átverve érzem magam. A férjemnek ő nem jön be, de az ördög nem alszik, ugye... Fogalmam sincs, mit csináljak, de én is arra hajlok, hogy egy jó darabig nem akarom látni.
2014. aug. 4. 15:28
 10/38 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom, pontozzatok le, de akkor sem értem ezt a kiakadást. Beleszeretett, gondolom, ő sem örül ennek, de mégis annyira tisztelte a barátságot, hogy ezt képtelen magában tartani, mert nem bírja a lelkiismerete.


Nem értem, ezen miért kell kiborulni rá? Gondolom, ő sem éppen boldog attól, hogy belehabarodott egy emberbe, akinél tiltottabb férfi nem is létezik számára. Ettől függetlenül ez korántsem jelenti azt, hogy bármit is tenni szeretne, gondolom, épp ezért mondta el neked, és nem a férjednek.


Az általad leírtak alapján inkább sajnálom a csajt, és szerintem teljesen korrekt is volt. Erre te meg látni sem akarod? De hát miért? Nem is tett semmit!


Ráadásul azt írják itt többen, hogy az ördög nem alszik, és majd jön a "megcsalt a férjem a legjobb barátnőmmel" kezdető kérdés. Már bocsánat, de kettőn áll a vásár! Hozzám odajöhetne a nejem barátnője, hogy belém szeretett, ettől én még nem csalnám meg a feleségem.


Még mielőtt összeházasodtunk, volt is hasonló eset, ugyanis a társaságban az egyik csajról korábban is tudtam, hogy tetszettem neki, később derült csak ki, hogy két évig belém volt esve. Ettől még ugyanúgy a feleségem egyik legjobb barátnője lett, még együtt is laktak egy évig. Soha nem volt ebből harag, mert mindhárman tudtuk, hogy én a párommal vagyok, és ő is kijelentette, hogy túlságosan szereti a feleségem ahhoz, hogy ártani tudna neki.


Ez az egész igazából pont csak a reménytelenül szerelmes félnek (khm, harmadnak) kellemetlen, miért kellene még büntetni is azért, amiről igazán nem is tehet?

2014. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!