Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő vagy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő vagy férfi, aki nem volt szerelmes a párjába, esetleg nem is szerette, mégis hozzáment és mégsem vált el később?

Figyelt kérdés
Miért nem vált el?
2014. aug. 7. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Így nem fogsz választ kapni, ha olyat keresel, aki később nem vált el.

Én 19 évesen mentem férjhez, menekültem otthonról. Biztonságot nyújtott, de nem voltam szerelmes. 10 évvel idősebb volt, megnyugtatott a közelsége.

10 évig voltunk házasok.


Én azt mondom, hogy szerelem nélkül nincs hosszútávú kapcsolat.

2014. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Én nem ilyen kapcsolatban élek, de ismerősök között van elég sok ilyen pár.

Korombelieknél (30-as korosztály) a közös vagyon miatt vannak együtt, vagy azért mert megunták a keresgélést, a kapcsolatokat. Idősebb korban (50-en túliaknál) félnek, hogy utána egyedül maradnak, és ott még fontosabbak az anyagiak is.

Akik elváltak, ott valamelyik fél szerelmes lett (nyilván egy harmadikba).

2014. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Régen ez elég jól működött, manapság még akik szerelmesek voltak egykor a kedvesükbe, azok között is gyakori a válás, mikor a kapcsolat kihűl. Van azért rá példa, és legtöbbször a gyerek miatt nem válnak el, de sokszor titokban vagy nyíltan csalják egymást. :(

Van egy jó mondás: " Régen ami elromlott megjavították, nem pedig eldobták". Ma az emberek nagy része nem így gondolkodik. A házassághoz és megtartásához is két ember kell, lehet bárki elszánt, és azt mondja, ő bizony nem lesz elvált nő v. férfi, de mi van ha a párja nem így gondolja. Úgy gondolom ez a felfogás nem a szerelemtől függ, hanem attól ki milyen személyiség, és hogy a párjával mennyire gondolkoznak hasonló módon.

2014. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Én így voltam Az évek folyamán megtanultam mellette "egyedül" élni. Belefáradtam az évekbe, nem volt energiám a válásra.
2014. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es! Az egész miért alakult így?
2014. aug. 7. 12:54
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

12:43


En is igy vagyok, viszont most lehet,hogy megteszem, mert szeretet nélkül nem tudok élni.Igényem van rá.

2014. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Én szerettem, (talán még most is) a feleségem, csak őneki vagyok én közömbös. 16 év telt el, és már van barátnőm.
2014. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

A szüleim. Anya már 32 volt, mikor megismerkedtek, kiházasították kb a szülei (vidéken), ő jól képzett, okos nő volt, de nem túl szép. Találtak neki egy pasit, aki az apám, aki jóképű volt, jól keresett, de nem volt képzett, és összeházasodtak.


Aztán jött a véletlen baba, és azóta is együtt vannak. Ők biztosan soha nem szerették egymást, csak összesodorta őket az élet. Nem veszekednek, nem üvöltöznek egymással, de nem is szeretik egymást. Egymásra maradtak.:)

2014. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Hát igen , mert jöhetnek olyan gondok amin csak azok lendülnek át akik tényleg szeretik egymást! 9 éve házas :)
2014. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

7: És miért házasodtál össze olyannal, aki nem szeret? Illetve tulajdonképpen az jogosabb kérdés, hogy ő mért ment hozzád, ha nem is szeret?...


És még furcsább, hogy miután rájössz, hoyg nincs vele szerelmi életed, és elkezdesz mást keresni, miért maradsz házas?


És még inkább kérdés, hogy miután már meg is van az, aki viszontszeret, miért nem értékeled nagyobbra ezt a kapcsolatot a házasságodnál?

2014. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!