Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » (4) éve élek kapcsolatban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Richárd007 kérdése:

(4) éve élek kapcsolatban van egy két éves kislányom, de a párom el akar költözni azt mondja, már nem szeret úgy mint az elején? Szerinte nem foglalkoztam eleget a kicsivel? . A családból sokan mellettem állnak. Hagyjam elmenni, jó ez a kicsinek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 16:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%

A gyereknek nem lesz semmi baja, ha meg igaz hogy nem foglalkoztál vele akkor meg mit érdekel?

Ha meg foglalkoztál akkor kamu duma.

Nem kéne 2 éven belül se házasodni se gyereket csinálni, mert olyankor még nem tiszta az agy és lám mindig ez a vége....

2014. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%

Menni akar es nem tudod megakadalOzni.

4 eves sok baja nem lesz

2014. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

Én azt gondolom, ha még szeret és te is szereted, akkor mindenképpen megéri leülni és beszélni. Mindenki mondja el, hogy mi bántja és keressetek megoldást, hogy lehetne rendbe tenni a kapcsolatot, hogy együtt maradjatok.

Mert ugye csak a gyerek miatt nem érdemes együtt maradni valakivel, mert az a gyereknek sem lesz jó, ha a szülei boldogtalanok egymással, de a gyerek ér annyit, hogy megérje megpróbálni rendbe hozni a kapcsolatot.

Foglalkozz többet a pároddal, érezze, hogy fontos vagy neki, töltsetek időt kettesben is, romantikázzatok, pezsdítsétek fel a kapcsolatotokat és akkor vissza lehet egymáshoz találni. A lányoddal pedig próbálj meg szintén többet foglalkozni, ha eddig nem tetted volna meg.

Sokan elfelejtik, hogy amikor van egy gyerek, attól a szülők nem csak szülők, hanem ugyanúgy férfi-nő, férj-feleség vagy éppen egy párkapcsolat nő és férfi tagja, így ugyanúgy fontos az egymással való törődés is, mint a gyermekkel való törődés.

De ha nem sikerül megbeszélni a problémákat, nem sikerül rendbe tenni a kapcsolatot, akkor külön kell folytatni. Mert csak a gyerekért tényleg nem érdemes együtt maradni. Egy gyereknek nem az a jó, ha az anyja meg az apja együtt vannak, de ki nem állhatják egymást vagy boldogtalanok egymás mellett, hanem ha mindketten törődnek vele, mindketten boldogok még akkor is, ha éppen nem élnek együtt.

Én magam gyerekként egy olyan házasságban éltem, ahol a szüleim csak miattam maradtak együtt. Mert hogy ez lesz nekem a jó. Hát tudod inkább váltak volna el, csak ne kellett volna azon végigmennem (folyamatos veszekedések, stb.), amin végigmentem.

Ma már anyaként azt mondom, hogy ha egyszer a férjemmel olyan helyzetbe kerülünk, hogy menthetetlen lesz (mert egyszer mi is a válás szélén álltunk, szó szerint ki nem állhattuk egymást), majd pedig megpróbáltuk rendbe tenni, ami nagyon nagy sikerrel össze is jött, de ha nem jött volna össze, akkor mi is külön mentünk volna.

2014. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

szia,mast nem tudsz csinalni,ebbe lehet valami hogy elege lett,gondolom ő volt többet a gyerekkel stb.

meg ha már nem szeret akkor nincs mit tenni,a gyerekkel azert tudod a kapcsolatot tartani.

nem lehet h csak meg akar ijeszteni?h változz egy picit?

2014. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy sok barátomat faggattam ők miket tettek szülés után, nos nem állok rossz helyen azokhoz képest amiket hallottam, amit emberileg és apaként dolgoztam és tettem értük, de a kicsi nélkül megörülök, válaszaitokat köszönöm.
2014. márc. 2. 17:54
 6/29 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem az számít, hogy mások mit tettek/nem tettek, hanem az, hogy ő mit várt volna el. És amúgy nincs jogod visszatartani sem, szóval ennek a kapcsolatnak lőttek. Esetleg ha nyitott erre, leülhetnél vele megbeszélni, hogy te mit szeretnél és ő mit szeretne és ha sikerül közös nevezőre jutni, akkor talán megmentheted. De bele kell menned abba, amit ő kér tőled, nincs mese.
2014. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
41%

Ha a kislányodat hagyod az anyjánál, akkor egy tökkelütött hülye vagy. Egy kisgyereknek különönsen két éves kora után nagyon-nagyon-nagy szüksége van az apjára. És egyre kevesebb szüksége az anyjára.


Ha az anyjánál marad, és te lesz-rod, akkor akkora kárt okozol a lelkében, hogy azt fel sem tudod fogni. Bizonyáia jó neked, hoszen elég ostoba és önző ember lehetsz, ha képes voltál úgy kölköt csinálni, hogy el sem vetted az anyját.


Sajnos, nem te vagy az egyedüli ilyen ember manapság. :(

2014. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Azért szerintem elég ritka, hogy valaki élete végéig szerelmes a párjába!!!

Persze hogy nem az van, mint az elején!!!!Egy kapcsolat elején rózsaszín köd van..a másikkal még csak egy légtérben lenni is fenomenális.

Aztán jönnek a tervek, azok megvalósítása, a másik kiismerése..és végül a gyerek, ami aztán tényleg felforgatja az ember érzéseit.

Olyan indokkal lelépni, hogy nem szeret úgy mint az elején csak egy rossz indok.Ennyi erővel mindenki váltogatná a párját 2-3 évente.

Próbáld meg kideríteni hogy mi az igazi indok..mert ez a duma tiszta kamu.

Most vagy tenyészbika voltál, vagy befigyel egy 3.!


Azt azért leírhatnál mit csinálsz a kicsivel?

- játszótérre jártok?

- fürdetni szoktat?

- etetni?

- esti mese olvasás?

- stb..stb..stb?

2014. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%
Őszinte leszek és nyers. Ha tényleg nem segítesz eleget, akkor érezheti akár úgy is, hogy egyszerűbb lenne egyedül, mert akkor csak a gyerekkel kellene foglalkoznia, nem kéne téged is körülugrálni.
2014. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Nem lehet más ok is a háttérben?


Ennyi idő után senki se úgy szereti a párját, mint az elején, és ez teljesen természetes és normális.


Hül.ye indok miatt menne el, elvégre ha elköltözik, akkor pláne nem fogsz a gyerekkel foglalkozni....


Szerintem próbálj meg kialkudni egy kompromisszumot. Mondd azt, hogy adjon egy évet (hat hónapot, vagy amennyi sikerül kialkudni), és ha még mindig úgy gondolja, akkor hagyod elmenni.

Ez alatt az idő alatt pedig ne csak a gyerekkel foglalkozz többet, hanem vele is. Udvarolj, vidd el "randizni", bókolj neki, lepd meg váratlanul apróságokkal, stb.

Ha még ez se elég jó neki, akkor meg tényleg menjen...

2014. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!