Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszonyulnátok ehhez? Megengednétek? Hol a határ?

Figyelt kérdés
6 hete szültem. A férjem exe már egy ideje nyomul, hogy mikor láthatja már a babát. Van két közös gyerekük a férjemmel. Nem ez lenne az első alkalom, hogy miatta kompromisszumokat kell kötnöm, a szülésemkor is pofátlankodott. Szerintem semmi köze a kisbabámhoz, ráadásul ezer más dolgom is van, minthogy vele találkozgassunk és cipeljem a gyereket, meg boruljon a napirend. Úgy érzem, nem kéne, hogy ennyire részese legyen az életünknek, de neki ez nem esik le. Legszívesebben megmondanám neki, hogy vegyen vissza, tudja hol a helye, de akkor zokon venné és borulna a béke. A férjemnek mindegy, hogy az exe látni akarja-e a babánkat, ő csak nem akar veszekedést. Most éppen rá is ki vagyok akadva, mert mi az, hogy ő nem bánja? Velem szemben ez tiszteletlen. Aztán majd még az ex lesz megbántva, hogy ő csak kedves akart lenni. Mi a megoldás? Nézzem el a tapintatlanságAIT folyton, vagy álljak a sarkamra?
2014. aug. 16. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Direkt csinálja tönkre akarja tenni a házasságod. Húzd meg a határt nem kell nektek puszipajtásoknak lenni.
2014. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Legyen megbántva. Na és akkor?


Nem, nem kell megmutatnod neki. Ha megsértődik, akkor az legyen az ő problémája. Azt kevésbé értem, hogy miért csinálsz lelkiismereti kérdést egy számodra kvázi idegen lelkivilágából, amikor ő tapintatlan.

2014. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
egyszerűbb, ha megmutatod, aztán le van a gond. nem? nem cukorból van a gyerek. Mondd neki, hogy menjen el hozzátok max egy órára. Te kibírod az egy órát, ő megnyugszik. Férjed is megnyugszik, aztán kész
2014. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem 6 hét után még nem kellene, 8-10 hét körül már eljöhet meglátogatni a féltesókkal. Gondolom a közös gyerekek is vannak nálatok néha, nem értem mért lenne bűn, ha a volt feleség is gratulál.


Tény, hogy azt én sem venném jó néven, ha túl korán vagy túl gyakran nyaggat ezzel, az alatt meg nem tudom mit értesz, hogy a szüléskor "pofátlankodott".


De ha már gyerekes férfival kezd az ember, akkor inkább egy ilyen érdeklődő, nyitott ex, mint egy hárpia, nem? Szerintem örülnöd kellene.

2014. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Hát találd ki, hogy Neked mennyi kontaktus esik vele jól, és tartsd hozzá magad!

Ha gyakrabban kezdeményez, mondd meg, hogy nem akarsz ilyen sűrűn találkozni, hiszen a férjed már veled él, nem vele.

De mondjuk nem árt tisztázni, hogy a férjed nem 2 nőt szeretne-e, őt is és téged is, mert nekem ebből az jön le.

2014. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem lenne közös gyerek érthető lenne a reakciód de szerintem így nem. Végül is a gyerekeinek a féltestvére, gondolom gyereke is mennének megnézni a tesót.

Férjedre meg szerintem ne legyél mérges, miért lenne ettől tiszteletlen? Tudod gyerekes apával kezdtél azért tudtad hogy gyerekek mellett a nő is része lesz az életének.

2014. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem nézheti meg? Csúnya?
2014. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Mit pofátlankodott a szülésedkor?

Ott akart lenni vagy mi?

2014. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Én komolyan nem értem, hogy mi a problémád, miért ne nézhetné meg a gyereket? Ne mondd már, hogy nincs rá öt perced, hogy felugorjon megnézni a babát, mikor áthozza a gyerekeket, nyilván kíváncsi a saját gyerekei féltestvérére.
2014. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó ez az új divat, a babavárás témakörbe sokszor írják, hogy az első 2-3 hónapba még a nagyszülők is kivannak tiltva a lakásból. Utána meg sírnak nagymama miért nem segít, vigyáz a gyerekre.
2014. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!