Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt mar valaki testi bantalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valaki testi bantalmazas kapcsoltatban? Ha igen akkor mik tortentek hogyan kezeltetek, esetleg a parotok tudott valtozni.22 eves lany vagyok

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Aki testileg bántalmazza a társát, az bűncselekményt követ el.


Ne hidd, hogy változni fog. Menekülj.

2014. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a kérdést, de testileg bántalmazottal állt már valaki kapcsolatban, vagy bántalmaztak-e engem már kapcsolatban?


Ha utóbbi, akkor igen, egyszer volt egy srác, aki lelki terrorban tartott hónapokig, "nem vagy jó így, ne legyél ilyen sikeres (ne menj el szigorlatozni, mert nekem még Bsc-m sincs), gázul öltözöl, túl vékony vagy, túl hülyén nevetsz" stb stb. Aztán jött egyszer egy pofon és elküldtem.


Kérdezd meg magadtól, ennyit érsz-e. Annyit ér a kisbaba anyád albumában (aki te vagy), hogy ezt kapja az élettől? Ha ennyit érsz, akkor maradj vele. Mert az is lehet, hogy ennyit, nem ismerlek.


27n

2014. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
lehet tenyleg hogy csak ennyit erek es az is lehet hogh ez az elet jar nekem hogy igy haljak meg.vagy nem tudom mar sajat magamat sem ismerem.baratnoim sem lehetnek nem tudom kivel megbeszelni a dolgaim.
2014. aug. 21. 16:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog az ilyen fickó változni, ha a fejed tetejére állsz, akkor se. Neked kell változni - mégpedig úgy, hogy összeszeded magad, és lelépsz. Nem halogatod. Nem vacillálsz. Nem keresel kifogásokat. Nem parázol azon, hogy jaj, magadra maradsz. Nem "mosdatod" vagy szépíted az erényeit. Nem alacsonyítod le magad, hogy neked ez jár. Nem hivatkozol szeretetre, szerelemre.


Lelépsz.

2014. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért érnél ennyit?

Hagyd ott a fenébe....

2014. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni. Te viszont gazdagabb leszel néhány kék-zöld folttal, és nehezen gyógyuló lelki sebekkel.

Mi tart téged ebben a kapcsolatban? Miért jó ez neked?

Ha nincs senki, akivel erről beszélj, akkor írd le ide, névtelenül.

2014. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj ragaszkodnod a rosszhoz,ha kaphatsz jobbat is ennél.Márpedig kapni fogsz,ha elengeded ezt a gyökeret.Viszont csak akkor.Ha csak ennyire tartod magad,akkor szenvedhetsz,csak nem biztos,hogy megéri.
2014. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyet jegyezz meg: a pasik soha nem változnak!

Te pedig hagyd el az agresszív baromállatot. Egy párkapcsolatban a felek szeretik, megbecsülik és tisztelik egymást, nem pedig megalázza, porba tiporja a másikat.

Szóval szedd össze magad és lépj!

2014. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha úgy vesszük igen. Az első pofon után amit kaptam, visszaütöttem, majd szakítottam az akkori vőlegényemmel.


Aki nem hagyja ott az ilyen pasit, az gyakorlatilag beleegyezik abba hogy bántalmazzák.

2014. aug. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
engem rettegesbe tart es nem tudom hogy szabadulnek meg azt mondta hogy ha otthagyom leut ugy hogy elajuljak es utana kikotoz egy fahoz es sok csunya dolgot irt hogy miket csinal velem,rengeteg dolgot tudnek irni.felkelek es ha bem megg dolgozni es nincs itthin senkj mar rettegek. anyam is mondta hogh o nem szol bele nem az o kapcsolata.senki nem tud segitenj nekem igy csaladban
2014. aug. 22. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!