Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Magyar lányok, ti feleségül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok, ti feleségül mennétek olyan külföldi férfihoz, akinek a kultúrája szerint a nő csak egy használati tárgy?

Figyelt kérdés
Én magyar lányként elképzelni sem tudom az életemet külföldi férfi mellett, egyszerűen szerintem nem való, nem tudnék vele azonosulni. Viszont olvasgattam itt sok kérdést, és felmerült bennem az, hogy miért megy feleségül valaki arab/afrikai/török/indiai stb férfihez? Aztán meg sír, hogy tárgyként kezelik. Mi lehet erre a magyarázat?

2014. aug. 22. 10:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%

Hogy is irjam hogy ne moderaljak ki....


azt a Kispal szamot ismered hogy "Jo nagyfarku negerekkel allni a szelben..." ?

2014. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%

Magyar lányként magyar férfihez sem mennék hozzá, ha annak az illetőnek a nő csak használati tárgy. Szóval mindegy, hogy magyar vagy külföldi. Ha nem tiszteli a női nemet, akkor még annyi esélye sincs, hogy kapcsolatban legyünk.

20/N

2014. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy nem, ilyen pasiknak inkább a közelébe se megyek. Ezek azok az esetek, amikor 95%-ban borítékolható, hogy elkezd majd verni, megcsalni stb.

Amúgy hasonló kultúrájú külföldi pasival (európai, USA-beli, ilyesmi) nálam más a helyzet, ha nagyon tetszene, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, akkor igen, összejönnék vele, mert ebben az esetben csak a nyelvben van komoly különbség.

N26

2014. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert hajlamosak azt gondolni ezek a nők, hogy az ő párjuk más. Vannak olyan kivételek, ahol tényleg, csak sajnos ez az esküvő után derül ki. Az arab férfiak képesek arra, hogy a tenyerükön hordozzák a kiszemelt nőt, elkényeztetik, kedvesek, és egyáltalán nem az jut eszébe az embernek róluk, hogy a házasság után 180 fokos fordulatot vesznek...azonban sokszor sajnos igen, és egyik pillanatról a másikra megfosztják ezeket a nőket a jogaiktól, és felállítják a saját szabályukat, korlátjaikat, mert a nő onnantól a férfi "tulajdona". (Szerintük!) de mint mondtam vannak kivételek, csak hát zsákbamacska...
2014. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azt hiszem kizárt.


30

2014. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
Az en ferjem kulfoldi es nem ugy kezel mint egy hasznalati targyat.
2014. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenkor mindig az a baj, hogy naiv lányok beleszeretnek az ilyen egzotikus pasikba (pl arab) és azt mondják "de én nem olyan mint a többi". Aha, aztán hazamennek, előkerül másik 3 feleség és az életben nem hallasz többet róla, mert nem is tarthatja a kapcsolatot az ismerőseivel.
2014. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
51%

*de ő"


már írni se tudok tessék :D

2014. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Semmilyen külföldi férfihoz nem mennék hozzá.
2014. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
Hozzámennék, amennyiben nem tartaná a hagyományokat. Zsidó ismerősöm is van, akinek a családja egyébként egyáltalán nem vallásos, holott ők általában nagyon szigorúan veszik a szabályokat.
2014. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!