Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férfi máshogy mutatja ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi máshogy mutatja ki?

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk..sokat segít nekem,keres telon is ,ölel és mindig mondja hálás hogy vagyok... és sose engedne el...Ami nem jön tőle: dicséret pl... Minden férfi más? Nem akarok a szavakra adni,hanem a tettekre.Tapasztalatokat és férfi véleményeket is fogadok szívesen.Köszönöm!

2014. aug. 25. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mit?


Ha a szeretetre gondolsz, akkor igen. Ahogyan minden nő is máshogy mutatja ki.

2014. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10-es:

"Én is az a fajta vagyok, aki ha meg van elégedve a partner viselkedésével, tetteivel, cselekedeteivel, akkor nem dícsér, hiszen az a normális és megfelelő, ha az ember jót tesz és jól teszi."


Csakhogy ez nagyon hibás magatartás és nem "fajta"-ság kérdése. A dícséret azért kell, mert az ember a jót megbecsüli, és a dícsérettel adja a másik tudtára. Nem evidens, hogy valaki jó és jót tesz, de ha azt teszi, akkor meg kell dícsérni. Az emeli az önbizalmát és végsősoron neked is jót tesz.

2014. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mások az emberek, igen. Én szoktam dícsérni a párom, mert olyan kis ügyes pár dologban meg formás (amióta anatómiát tanulok, értékelem, hogy van egy modellem :D - viszont el kell viselnie, hogy latin szavakkal illessem bizonyos porcikáit. a nagy farizmot már ő is tudja), s én ilyen vagyok. Ő kb. sosem dícsér, viszont úgy néz rám s ér hozzám, hogy nem érzem, hogy ne tetszenék neki (pedig én nem is vagyok csinos, mint ő). Lelkiek és beszélgetés terén jobb lenne több (akarna, de nem tudja, hogyan kell, azt mondja), de azért panaszra nincs okom :)
2014. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!