Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi, akit látásból...

Ha egy férfi, akit látásból ismerek, nem keresi a szemkontaktust, nem mosolyog, akkor teljesen biztos, hogy nem jövök be neki, vagy lehet, hogy csak nem mutatja? (Én sem mosolygok rá, meg hasonlók. )

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet amiatt mert te se mosolyogsz rá nem mutatod jelét hogy tetszene neked.
2014. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha minden csajra mosolyognék és felvenném vele a szemkontaktust aki tetszik akkor a belvárosból kábé haza se mennék! szóval természetesen nem mosolygok és nincs szemkontaktus.
2014. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy nem jössz be neki!Mosolyogj rá,és majd kiderül!
2014. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Én túl gyáva vagyok, félek megtenni az első lépést, csak akkor merek én is jelezni, ha már látom, hogy nem égetem be magam. És talán maradi is vagyok, mert szeretem, ha a férfi kezdeményez.

2014. márc. 12. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lehetséges.
2014. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, elég rendesen feladtad a leckét, mert nem igazán értem, mit akartál írni...
2014. márc. 12. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én meg olyan típus vagyok, aki nem tud kezdeményezni. Megvannak az okai, de... képtelen vagyok rá. Nem kell a duma, hogy férfiatlan. Tudom, de akkor sem megy. De ha nézek egy nőt, akár csak rezzenéstelen arccal, de nézem - akkor valószínűleg tetszik. Nem arra gondolok, hogy futólag találkozik a tekintetünk, hanem ha kitartóan nézegetem magamnak. :) Aztán ha látom, hogy Ő is nézeget, akkor jön a mosoly, meg a zavaromban elfordulás.


Egyébként ha kezdeményeznek nálam, utána már felbátorodok és minden megy rendesen. De képtelen vagyok odamenni ismerkedni valakihez. (nem csak nőügyben)


23/F

2014. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem mondani, hogy... előfordulhat, hogy észre sem vesz mint nőt. De az nem jelenti, hogy esélytelen. De ilyenkor fel kell kelteni valahogy a figyelmét. Akár csak azzal, hogy te próbálsz szemezni vele.
2014. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak nem mutatja.

Én így vagyok ezzel. Van egy gyönyörű lány a munkahelyemen, szinte rá sem merek nézni, max fa pofával. Pedig a két karomat adnám érte csak akkor nem tudnám mivel ölelgetni.

De különben tudja hogy tetszik nekem, köszönhetem 'drága kollégáimnak'.

Mosolyogj rá, ha vissza mosolyog vagy zavarba jön, akkor nincs veszve a dolog:)

2014. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!