Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit javasoltok, mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, mit lehet tenni ezzel az emberrel?

Figyelt kérdés
Minden szép volt és jó. Találkoztunk, egymásba szerettünk, összeházasodtunk, és most úton az első poronty. De amióta kiderült, hogy terhes vagyok, a férjem gyakorlatilag elviselhetetlenné vált. Meg kell küzdenem a saját félelmeimmel, kétségeimmel, leküzdenem az aggodalmaimat, teljes erőbedobással dolgozni, ami egyre nehezebben megy. Emellett jó lenne, ha a férjem ott lenne mellettem és segítene, megnyugtatna, ehelyett rendszeresen hisztériázik és kiborító dolgokat művel. Majd, miután az idegeimet önállóan leszedtem a plafonról, s megnyugtattam saját magam, még én pátyolgatom őt ahelyett, hogy elküldeném melegebb éghajlatra. Úgy viselkedik, mint egy gyerek, én meg kezdem elveszíteni a türelmem, amiért pont most lenne rá szükségem, és tökéletesen alkalmatlan mind támasznak, párnak. Még meg sem született a gyerek, már van egy öt éves dacos, féltékeny, pánikoló testvére (a férjem). Az az érzésem, egyedül vagyok, s nincs segítség a családomban, csak a rengeteg megoldandó probléma, ami mind egyedül rám vár.

2014. aug. 26. 02:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megvan ijedve a gyerek miatt. Mondd el neki, hogy ez neked is ugyanakkor aggodalom es felelem, mint neki, sot meg tobb, mert megis te benned cseperedik, aminek sajnos a negativ tuneteit is el kell viselned.Dolgoznod kell, es meg azert is aggodnod kell, hogy senki nem tamogat es meg a ferjed is onzove valt.Ahelyett, hogy ebben az idoszakban nyugtatna ahogy tudna, meg feszultseget okoz,pedig most neked is a baba erdekeben a legkisebb stresszre lenne szukseged.Ezt fejtsd ki neki szepen, higgadtan, hatha magaba szall.
2014. aug. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos igen, a terhesség mindkettőtökre vonatkozik, ketten vagytok terhesek, hát úgy látszik az ő hormonjait még jobban megviseli, mint a tiedet. :) Milyen kiborító dolgokat művel? Sok humorérzékkel, kicsit hátrébbhagyva a gondokat próbáld átvészelni, szerintem ha megszületik a baba és látja, hogy uralod a helyzetet, majd ő is megnyugszik. Egyszerűen fél, be van pénikolva, ez teljesen normális. Éreztesd vele, hogy minden rendben és bízol benne és alkalmasnak találod családapának. Többet pihenj és ha szalad a ház, ne foglalkozz vele.
2014. aug. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja és a rengeteg megoldandó problémát meg valahogy csökkentsd le, lehet hogy nagyrésze nem is probléma, csak te csinálsz belőle problémát?
2014. aug. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit hisztériázik? Miben nyilvánul meg?
2014. aug. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Királylány nem pátyolgatni kell téged, mert a terhesség normális dolog. Nem fog senki körülötted ugrálni, hanem felnőtt nőként fogsz viselkedni, mint ahogy rengetegen, és akkor a férjed sem fog kiborulni és békesség lesz.

Nem kell átvenned azokat az ostoba nóket akik az egészségcsatornán terhességük alatt azt hiszik, hogy körülöttük áll a világ.Szörnyűek. Egy férfi mindent meg tesz neked, ha te nőként viselkedsz, és békét és nyugalmat teremtesz. Főleg terhesen. Önmaguktól. De ha erőltetni akarod ezeket a szerepeket, akkor minden egy káosszá válik.

2014. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon átérzem a problémád kérdező!Engem olyan szinten kikészített a párom,hogy a 10-ik héten elment a baba!
2014. aug. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad az első hevület rózsaszín ködében cselekedni. Meg kell várni, míg eloszlik a köd és a részleteket is lehet látni.
2014. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Az 5-ösnek van igaza! A terhesség NEM betegség, hanem természetes állapot. Ha nincs baj a terhességgel, akkor nincs mitől félni, megijedni. Nem kell emiatt hisztériázni.

Feleslegesen csinálod magadnak a problémát.

Nem írod, hogy mivel készít ki a férjed, milyen kiborító dolgokat művel? Mivel kellene melletted lennie?

Amit írtál, abból azt szűröm le, hogy te vagy hisztis állandóan, a férjed csak erre reagál.

Én is voltam terhes, mellette dolgoztam, a férjem nem pátyolgatott, de nem hisztiztem.

2014. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Oké, hogy a terhesség természetes állapot, de igencsak felborítja a hormonokat, és hozzájön az érzés, hogy ezentúl lesz egy csöppség, aki csak ránk számíthat, minden rajtunk múlik, és emiatt természetes egy bizonyos szintű pánik ilyenkor. Ezt kell elnyomni és arra gondolni, hogy a legbutább emberek is képesek voltak felnevelni több gyereket is.
2014. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Anyáinknál miért nem dolgoztak a hormonok? Miért nem hisztiztek a terhességük alatt? Mit fogsz csinálni, ha meg lesz a baba? A férjed azért hisztériázik, mert te elviselhetetlenül hisztis vagy.
2014. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!