Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek egy ilyen emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Férjemmel 10 éve vagyunk együtt.Van egy 2 éves kisfiúnk.Míg eddig eljutottunk,hatalmas erőfeszítésbe telt.Sosem volt vihar mentes a kapcsolatunk,de mára eldurvultak a dolgok.

Férjemnek két jól jövedelmező vállkozása van,ám

az ideg osztályon évek óta kezelik gyógyszerrekkel.Decemberben vérzett a végbele,totàl eltemette magát hogy ő rákos pedig nyugtatgattam biztosan csak aranyér.Nekem lett igazam.Amíg ez nem derült ki addig üvöltözött itthon pánikjában gyönyörűen felborította a családi békét.

Februárban fogta magát és egyik napról a másikra elköltözött tőlünk,pedig azt hittem minden rendben van köztünk(nem nő miatt,én is azt hittem).Az elköltözése alatt lebetegedett és megtört,így hazaköltözött.

Most nálam találtak egy gyanús betegséget és minden másról tud nekem panaszkodni(könyvelő,rokon stb amit meg kell hogy hallgassak),de az én dolgom huszad rendű.

Nagyon önzőnek találtam ezt a szituációt amit elmondtam neki,és ezt nemtudta hová tenni és a vége ütlegelés lett.Aztán nem hittem el,kihívta hozzánk a rendőrséget.

10 év után meg babaszülés után bennem megszakadt valami és rákellett hogy jöjjek nem ismerem a férjem és egy nagyon beteg ember.

Mit tegyek szerintetek?

Mondtam is a rendőröknek hogy nézzék meg rendezett körülmények között élünk és a férjem folyton keresi a problémát.Nekem adtak igazat és megkérdezték hogy éjszakára maradhat e a férjem.

Sajnálom hogy így megőrült a férjem,mit tehetnék?

Nem megoldás hogy mindig hallgassak mert úgysem fog tetszeni a férjemnek...

A kezelő orvosait értesítettem,azt mondták mindenhez a beteg beleegyezése kell.

Az nem várnám meg,hogy a kisfiam legyen a következő...

Szívem szerint új életet kezdenék,de tudom hogy ez az ember a sorsom.Idővel gondolom még rosszabb lesz.

Mit javasoltok?

Vágjak bele az ismeretlenbe és kezdjek új életet,vagy ne adjam fel a 10 év erőfeszítéseimet és tűrjek amíg tudok?


2014. jún. 7. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom, de ez a 10 év teljesen értelmetlen volt. Ne húzd tovább, költözz el, mert ez a gyerekeknek se tesz jót.
2014. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne ez az ember a sorsod? Tán bünteted magad és a fiadat vele? Asszisztálsz a betegségéhez, magadat meg semmibe veszed. Boldog nem vagy és így a gyermeked sem lesz az... keress egy pszichológus magadnak, és beszélgess vele.
2014. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Na, még most hallgattasd el magadban ezeket az "ez az ember a sorsom" kezdetű hangocskákat. Hol élsz te ne is haragudj? A gyermekedre nem gondolsz, amíg belenyomorodsz az állítólagos sorsodba?! Vagy ő is nyomorodjon belé, mert az ő sorsa is?! Kemény leszek, de kapj már észhez! A férjed beteg, és ami a legrosszabb, hogy emellé végtelenül önző és felelőtlen is. Fogalma sincs róla, hogy ami körülötte van az Érték. Soha ne tűrj el semmit, ez egy beteg ember! Ezt fogd fel, és nagyon mélyen vésd az eszedbe, aztán pedig pakolj, és hagyd a sorsod a fenébe, vagy az a következő alkalommal a gyerekeden fog csattanni.
2014. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
legközelebbi kiborulásnál rendőrt és mentőt egyszerre kihívni és akkor beviszik az idegosztályra.Bár mindenképp elköltöznék és válás. Apám ugyanez volt és anyukám csak anyagi gondok miatt nem vált el,de sok-sok év után(most hogy testvérem és én lelki betegekké váltunk)anyukám végre elvált és csak azt sajnálja hogy az apámra pazarolta az életét.Komolyan olyan emberrel akarsz maradni aki nem foglalkozik veled ha beteg vagy bezzeg vele mindenképp foglalkozni kell? ez egy szörnyű kapcsolat.
2014. jún. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Bármilyen nehéz is ezt megérteni,nincs olyan,hogy ez a te sorsod!

Ha úgy érzed,hogy veszélyt jelent rátok,akkor hagyd el,bármi is az ára!

2014. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"a vége ütlegelés lett. Aztán nem hittem el,kihívta hozzánk a rendőrséget. "


Vagyis megverted a férjedet, ami után rád hívta a rendőrséget??!

2014. jún. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szívem szerint új életet kezdenék,de tudom hogy ez az ember a sorsom.Idővel gondolom még rosszabb lesz. "


Az ilyen önsajnáltató, drámakirálynős szövegtől feláll a szőr a hátamon. Minek tetted fel a kérdést, ha ezek szerint már eldöntötted, hogy te márpedig maradsz a férjed mellett, mert egyrészt kellemes a meleg f.osban, másrészt panaszkodni is tök jó, meg különben is, ha elváltok, talán soha nem fogja megverni a gyereket... Szenvedj, ha ez esik jól, erre nem lehet mást mondani.

2014. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Anyuskám, figyi, most újat mondok: az a sorsod amit magadnak választasz!


Volt egy ember, aki árvaházba nőtt fel, fiatalként kirúgták egy informatikai egyetemről... ez színtiszta jel a világegyetemtől, hogy bérmunkásként kell megrohadnia... helyette az Apple céget vitte sikerre.


Ha az élet citromot adott csinálj belőle limonádét. Olyan nincs hogy rossz sors, olyan van, hogy beletörődsz a rosszba. Ennyi.


Ki kéne ilyen felnőtt mamlasz fejjel nőni a Rozalinda szerepet, különben az életed nem tart sehová.

2014. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
ez most vicc? decemberben felborította a családi békét? milyen idillről beszélsz itt, mikor ÉVEK ÓTA idegosztályon kezelik? évek óta??? milyen volt eddig a kapcsolatotok? számíthatott ő terád? miért kellett neki vinni a 2 vállalkozást, ha nem bírta, rá voltatok szorulva? te dolgoztál? és még mindennek tetejébe, ilyen zaklatott háttérre tényleg gyereket kellett vállalni??? a csoda az lett volna, ha nem kattan meg szerencsétlen ember. és igen hagyd el, rég túl késő segíteni, helyrehozni.
2014. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hagyd el a francba, lépj ki ebből a házasságból sürgősen! Mert előbb-utóbb mindened rá fog menni, plusz a fiatok is, azt meg ne várd meg!
2014. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!