Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit javasoltok, mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, mit lehet tenni ezzel az emberrel?

Figyelt kérdés
Minden szép volt és jó. Találkoztunk, egymásba szerettünk, összeházasodtunk, és most úton az első poronty. De amióta kiderült, hogy terhes vagyok, a férjem gyakorlatilag elviselhetetlenné vált. Meg kell küzdenem a saját félelmeimmel, kétségeimmel, leküzdenem az aggodalmaimat, teljes erőbedobással dolgozni, ami egyre nehezebben megy. Emellett jó lenne, ha a férjem ott lenne mellettem és segítene, megnyugtatna, ehelyett rendszeresen hisztériázik és kiborító dolgokat művel. Majd, miután az idegeimet önállóan leszedtem a plafonról, s megnyugtattam saját magam, még én pátyolgatom őt ahelyett, hogy elküldeném melegebb éghajlatra. Úgy viselkedik, mint egy gyerek, én meg kezdem elveszíteni a türelmem, amiért pont most lenne rá szükségem, és tökéletesen alkalmatlan mind támasznak, párnak. Még meg sem született a gyerek, már van egy öt éves dacos, féltékeny, pánikoló testvére (a férjem). Az az érzésem, egyedül vagyok, s nincs segítség a családomban, csak a rengeteg megoldandó probléma, ami mind egyedül rám vár.

2014. aug. 26. 02:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miota vagytok együtt; A ferjed is akarta a babat?
2014. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A férjed egy fel nem nőtt gyerek, aki most, hogy igazán felnőttként kellene viselkednie, a feladattól és a felelősségtől megriadt, és hárításképpen hisztis kisgyerekként viselkedik. Nem tudom, mit lehetne tenni. A szülei élnek még? Beszélgess velük.
2014. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!