Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti belevágnátok egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belevágnátok egy kapcsolatba egy gyógyíthatatlan szívbeteg emberrel?

Figyelt kérdés
Szóval egy egész életbe, házasságba, családalapításba, ha tudjátok, hogy már az is csoda lenne, ha megélné az 50 évet?
2014. jún. 1. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2014. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Önzőség, tudom, de nem. Sajnálom, hogy ez jutott neki, de ha még nem szerettem bele, akkor nem kezdenék vele.
2014. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen, ha van szerelem, szeretet, tisztelet. Tulajdonkeppen egy egeszseges ferfit is elveszhetunk sokkal fiatalabban mint 50 evesen. Karambol, akarmi tortenhet, no meg szetmenes is.
2014. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha kapcsolat alatt adódna, kitartanék mellette. De ha már tudom, hogy beteg, nem jönnék össze vele, ha még nem szerettem bele. Nem bírnám elviselni a tudatot, hogy elveszthetem. Persze bárkit bármikor elveszthetünk, de ahol tény, hogy X éven belül elmegy...
2014. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Igen, ha azt érezném hogy ő az igazi. Bármikor történhet bármi akárkivel.

Ez számomra nem lett volna szempont.

2014. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha azt érezném, hogy ő kell nekem, és senki más, akkor igen. És ha látnám rajta a görcsös élni akarást, akkor legfeljebb együtt keresnénk az alternatív gyógymódokat. De ilyesmit csak akkor lehet bevállalni, ha fel tudod dolgozni, hogy esetleg mégis elveszíted.
2014. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
Előnyei is lehetnek. Ő tuti nem fog kicsapongó életet élni melletted.
2014. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha szerelmet éreznék iránta akkor igen.Te is lehetsz még beteg bármikor és nem hiszem hogy ha igazán szeret valaki csak ezért eldobna magától.És gondolj csak bele! Bárki meghalhat fiatalon...Van olyan sokszor sajnos hogy hamarabb mennek el az életerős fiatalok,mint a beteges öreg emberek.
2014. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Hát lehet én nem értem a problémát, de én igen. Soha nincs garancia arra, hogy egészséges férfit nem üt el holnap az alföld közepén a villamos... (:

Ha szeretitek egymást és működik a kapcsolat akkor miért ne?

2014. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
inkább 10 boldog év egy szívbeteg férfivel, harmonikus kapcsolatban, mint 30 év házasság egy ellaposodott frusztrált kapcsolatban.
2014. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!