Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
4 éve élünk házasságban,vannak kisebb nagyobb hullámvölgyek, de nincs nagy baj. Múlthéten a tudomásomra jutott, hogy a facebookján olyan csajok képeit nézegeti akik pucéran melleket kirakva vannak fenn. Ezek nem az ismerősei nem is tudom honnan szedi őket, viszont a keresőjébe tiffany, claudia, stb nevek vannak beírva. Az egyiknek ilyen nőnek aki babydollban mutogatja magát írt egy üzenetet: hogy szia, meg kell mondjam nagyon csinos vagy :) puszi. Ezt én árulásnak érzem, szerintem nem normális viselkedés a részéről. Nem szóltam neki hogy tudom de azóta piszokul bánt. Mert mi van ha visszaír neki a csaj és elindul valami... Vélemények?
2014. aug. 27. 12:03
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
A kémkedés nekem se jó elhiheted, viszont egy megérzés hatására történt. Előtte nem volt ilyenfajta indíttatásom. De tényleg szégyellem magam miatta.
2014. aug. 27. 14:48
 32/39 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld magad, jó okod volt a kémkedésre, én ha belenéznék akkor sem találnék semmit, mert nem irkál mindenféle rib.ancnak a férjem, vagy baromi jól csinálja, hogy én ne láthassam :)
2014. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
30 Csaljad csak nyugodtan az asszonyt, csak akkor legalább töröld a gépről az üzeneteket. Kíváncsi lennék, hogy az asszony előtt is ilyen nagy lenne a szád, ha lebuknál, hogy hűha ő meg megnézte a facebook-profilodat.
2014. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, hogy az miért megcsalás, ha valaki azt írja valakinek, hogy csinos. Az összes többi meg csak női kitaláció meg képzelgés, hogy akkor tuti, hogy akkor biztos izé, meg hogy mizé... Ez egy ártalmatlan flört, amit a legtöbb házas férfi és nő is csinál a munkahelyén.
2014. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"Ez egy ártalmatlan flört, amit a legtöbb házas férfi és nő is csinál a munkahelyén."


Nyilvan a kedves felesegedet is atolelned, megcsokolnad, es közölned vele, hogy "semmi baj dragam, igazad van, ez csak artatlan flört" - ha eppenseggel egy tök meztelen, allo farku, izmos, jokepü pasinak irna fb chaten, hogy milyen istenien fest, puszika :D


Mindjart elhiszem :D

2014. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

34 Ezt a kérdező írta:

"Az a fura, hogy de nagyon is teszi a szépet, akkor is könyörgött hogy menjek vissza közbe meg a csajnak írta hogy elmehetnének abba az étterembe ahonnan a csaj szerint szép a kilátás.A csaj viszont azt írta neki hogy szerinte a feleségeddel kéne elmenned, a válasza:válófélben vagyunk. Ez nem volt igaz csak összevesztünk és szóba került a válás én meg elköltöztem pár napra. Ezt is most tudtam meg."


Ez még mindig oké nálad? Ez semmi mást nem jelent, mint hogy simán megcsalta volna, annyira tipikus ez a válófélben vagyunk szöveg.

2014. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
35. Nem ölelném meg, de nem is kémkednék utána. Ott már régen baj van, ha a másik facebookján kutakodik titokban, és az alapvető bizalom nincs meg. Akkor minek van még vele egyáltalán? Mintha csak ürügyet keresne, hoigy szakítsanak. Na most, na mmooost! Irkál egy nőnek! Megcsal. Tudtam! Akkor most szakítok! (végre!)
2014. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy kutakodik??? Rengeteg embernek meg van nyitva a fb alapjaraton, es nem kell engedely ahhoz, hogy a masik belenezzen. Az a szegyen, ha "kemkednie" kell az embernek a sajat parja utan, mert meg a nyomorult FB titkos...


De neked aztan lehet beszelni, szerinted ha 3x megdugta volna a nöt sem lenne megcsalas, csak artatlan flört...

2014. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

38 "Ki mondta, hogy kutakodik???"


Kérdező: "A kémkedés nekem se jó elhiheted, viszont egy megérzés hatására történt. De tényleg szégyellem magam miatta."

2014. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!