Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit reagálnátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigg kérdése:

Ti mit reagálnátok erre? Elhinnétek?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy mit tennétek, ha a házastársatok letagadná egy ellenkező neműnek, hogy házas, sőt, még barátnője/barátja sincs. Valamint egy kamu sztorit is kerítene mellé. Indokolva ezt azzal, hogy igazából nem is kedveli az illetőt (akivel a beszélgetés folyt), és nem akarja, hogy bármit tudjon a magánéletéről.

Ti elhinnétek?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. márc. 6. 17:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Elég érdekes...... kérdőre vonnám
2014. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Furcsának találnám.
2014. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként jó a kapcsolatotok? Vagy gyakran vannak veszekedések?
2014. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Kérdőre vonnám és nem hinném el. Pont semmit nem árul el azzal a magánéletéről, ha annyit mond, hogy házas. Az tenné igazán gyanússá, hogy kerítő sztorit is kitalál egy olyan embernek, akit állítólag nem is kedvel.
2014. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%

Hát, én meg tudom érteni. Mi a barátommal mindketten ilyenek vagyunk, bár azért expliciten nem szoktuk egymást letagadni. Tényleg azért csináljuk így, mert nem szeretném a magánéletemet akárkivel megosztani. Úgy vagyunk vele, hogy aki annyira ismer, az úgyis kitalálja, a többieknek meg semmi köze hozzá.


Ez mindkettőnk számára az alapértelmezés, kezdettől fogva így csináltuk, aztán megbeszéltük, hogy jé, mindketten ilyenek vagyunk. Ha különböznénk ebben, az persze okozna nehézségeket, ahogy az előző barátomnál okozott is.


Gondolom ismered a férjedet, el tudod dönteni, hogy tényleg az az ok, hogy idegeneknek nem akarja ismertetni a magánügyeit, vagy nem erről van szó. De persze az is lehet, hogy általában nem titkolja, csak az illető ilyen minden lében kanál típus volt, azért nem akarta neki elmondani.

2014. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

És még nem is akármilyen kerítő sztorit...

Amikor beszélgettem vele erről, ezt mondta indoknak, hogy nem akarja, hogy csaj bármit tudjon róla, vagy nyomuljon..

Nos, engem nem győzött meg túlzottan. Szerintem pont, hogy azzal lehetne leállítani, ha elmondta volna, hogy házas.

A kapcsolatunk alapjában jó, néha vannak kisebb összezördülések, de nagyjából semmiségeken. Volt már egyszer hasonló ügye kedves páromnak. Igaziból nem csalt meg, meg ahogy ismerem (szeretném hinni) tényleg nem csalna meg, de nem ez az első eset, hogy pici flört befigyel a részéről. Most ezt nem tudom minek tudjam be, mert itthon mindent megkap, nincs hiányérzete.. de lehet a férfiaknak kell néha ilyen megerősítés más nők részéről?

2014. márc. 6. 17:48
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Engem zavarna és kissé bántana is, ha ilyen simán "letagadnának". A gyenge kamu szövege meg egyenesen felháborítana, mert alap esetben ha elmondja a nőnek, hogy házas vagyok, ezzel is jelezte volna, hogy nem szabad préda.

Szerintem ennyi erővel azt is "magánéleti kitárulkozásnak" lehet(ne) venni, ha azt tudatosítja a másikban, hogy egyedülálló. Ezzel is ugyanolyan értékű információt közöl magáról, mintha azt mondta volna hogy nős. És akkor most innentől kezdve a gyűrűt se hordja, vagy eddig se hordta?

2014. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát igen, többek között én is ezeket mondtam neki. Ami még igazán bántott a dologban, hogy a kerítő szöveg mellé az volt, hogy hát nincs barátnője, túl elfoglalt, meg amúgy is.. mostanában találkozgatott valakivel, de látta a csajt egy másik fazonnal csókolózni, ezért NEM BÍZIK A NŐKBEN MANAPSÁG. Ez volt a kamu sztori amit a csajnak mondott. Tudom, hogy ez nem igaz, nem volt senkije rajtam kívül, szeretője sem, ebben 100000%-ig biztos vagyok, mert kb. egész nap/minden nap együtt vagyunk. Szóval csak hazudnia kellett valamit a lánynak a mellé, hogy nincs senkije.. csak NEM ÉRTEM, hogy miért.
2014. márc. 6. 18:07
 9/27 anonim ***** válasza:
Hazugsággal indítani már egy kapcsolatot? rossz ómen.
2014. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én mérges lennék! Nevetséges, hogy bármi oknál fogva letagadjam a feleségem.
2014. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!