Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vágyom olyan házasságra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom olyan házasságra, ahol a feleségem kihasznál / megcsal?

Figyelt kérdés
Csak olyan nő tetszik, aki erélyes és szigorú. Miért? Ennek lelki oka lehet?

2014. aug. 27. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Az "erélyes és szigorú"-nak mi köze a megcsaláshoz? Tehát melléd domináns fél kell, de miért jó az, ha félrelép, nem értem.
2014. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%

Mert b*zi vagy. Illetve még nem vagy b*zi, illetve az vagy, csak még nem tudod.

Most azt hiszed ez valami ordanáré paraszt sértegetés a részemről, de nem, ez az igazság. De erre majd vagy rájössz 10 év múlva vagy sosem jössz rá. Ha sosem jössz rá akkor még mindig az lesz a legvágyközelibb számodra hogy nők aláznak és raknak meg, de még mindig keresni fogod az újabb és újabb élményekben a szexuális hovatartozásod.

De ha idővel rájössz hogy b*zi vagy akkor kapod meg a megynyugvásodat és érzed majd magad a helyeden.

2014. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Mert beteg vagy. Normális ember kib#szottul nem örül annak ha megcsalják.
2014. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Jobb napokat számodra:DD
2014. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ha b*zi lennék, akkor felállna a farkam egy meztelen férfi látványára nem? Sajnos nincs igazad, és szerintem 10 év múlva sem fog felállni, ez már így marad.


Inkább te fogsz rájönni arra, hogy ha valakit egy nő seggbe rak, az nem b*ziság. Nő csinálta, és még magadnak sem mered bevallani, de mélyen a tudatalatt ott lapul a kiváncsiság benned, hogy kipróbáld mert izgatná a prosztatádat.

2014. aug. 27. 19:02
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy melléd egy domináns nő kell, vagy mondhatjuk úgy is, hogy domina, ebben az esetben élvezed, ha ő irányít téged, és talán szélsőséges esetben azt is élvezheted, ha más férfi du.gja, gondolom úgy, hogy te is nézed, mert különben aztán tényleg érthetetlen lenne kissé. Vannak ilyen emberek és biztosan van lelki oka, de nem betegség ez, vagy ilyesmi, csak egyfajta szexuális orientáció. Mondjuk párt találni biztosan nagyon nehéz így.
2014. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Van egy ilyen szexuális játék, ahol végignézed, ahogy megcsalnak, cuckold a neve. Valószínűleg a te esetedben is arról van szó, hogy erre vágysz.
2014. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem 2-es meleg amúgy, lehet, hogy nem is hülyeség amit ír, én nő vagyok, szóval erről a részséről fogalmam sincs, de azt gondolom, hogy ha valaki nyitott a bdsm-re, lehet hogy nyitott lesz később más dolgokra is, ki tudja....
2014. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%

Hát dehogynem, mi más. Csak a neveltetésed, a szocializálodásod nem engedi a tudatodnak ezt a részét felszinre törni, te magad vagy képtelen ezt elfogadni. Majd elfogadod 10 év múlva, vagy sose, te dolgod.

Mondom egyszerüen: a hetero férfiakat nem rakja meg se nő, se férfi.

Te mégis erre vágysz. Ezen már érdemes elgondolkodnod. A másik amin még érdemes elgondolkodnod, hogy te arra is vágysz hogy megcsaljon az asszony. Kivel fog megcsalni? Egy férfival. Máris 3 szereplös a csatatered, bevontál egy férfit is.

Tehát csal az asszony, te hazaérsz, ott az asszony meg még egy férfi az ágyadon és akkor mi is lesz...? Ezt már folytasd te.

2014. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rendben. El fogok gondolkodni ezen. Te pedig a következőkön gondolkodj el.


1. Honnan tudod hogy nincs a közvetlen környezetedben olyan hetero férfi, akit műfarokkal megdugott a felesége?


2. El tudod-e különíteni a heteroszexuális férfit és a szubmisszív férfit? Szerintem nem. Egy szubmisszív férfi nem feltétlenül vágyik arra, hogy leszopjon egy másik férfit, vagy megdugja. Én vagyok rá az élő példa, hogy nem így van. Undorodom tőle. Amikor BDSM videóban látom, akkor is arra gondolok, hogy a férfit csak a megalázás izgatja, önmagától soha nem szopna le egy másik férfit. Ez teljesen logikus.


Mégegyszer kihangsúlyoznám: Soha nem állt fel a farkam férfiakra, és így is marad. A gének azok gének. Nincs semmiféle 10 év amiről beszélsz. Soha nem fog megtörténni, mert heteronak születtem, és óvodás korom óta a lányok érdekelnek. Törődj bele.

2014. aug. 27. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!