Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki megbocsátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megbocsátott a férjének megcsalás után? Hogyan alakult utána a kapcsolatotok? Hogyan tudtatok megbízni benne?

Figyelt kérdés
Megbántátok?
2014. aug. 28. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
En megbocsajtottam mikor meg az elejen megcsalt (1 ev utan ), nem emlegette fel a dolgott. Aztan 4 ev mulva megint metette akkor mar elhagytam
2014. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt a férjem, csak kapcsolat volt. Elmondta, én meg szerettem és megbocsátottam.....szakítottunk, mert nem tudtam túltenni magam rajta. Ha ránéztem, azt a nőt láttam és figyeltem hova megy és kivel beszél, ez senkinek nem jó. Ha te tul tudsz lépni rajta és nem mérgezed ezzel nap mint nap az életeteket, akkor meg lehet bocsátani és persze, ha őszintén bánja a dolgot....én nem tudtam és jó döntés volt.
2014. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy korábbi komoly kapcsolatomban történt megcsalás a 9. évben. A pasim haza is költözött az anyjáékhoz, hogy majd kialakul az új nővel valami vagy nem. A hiúságom nagyobb volt mint az eszem, addig harcoltam érte, amíg vissza nem költözött és folytattuk a kapcsolatot. Még egy évig. Óriási hiba volt. Hiába bocsájtottam meg, az élmény bennem maradt. Nem volt bizalom, nem volt jó már semmi sem. Be kellett vallanom magamnak, hogy már szerelem sincs részemről. Elhagytam. Az utolsó egy évünk hiba volt. Hülye voltam.
2014. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mifelénk az a közmondás járja, hogy "Amelyik kutya egyszer átússza a folyót, az máskor megteszi". Vagyis ha megbocsátasz neki, akkor bocsánatos bűnnek fogja tekinteni. Meg aztán hol a bizalom? Sosem lesztek már újra normálisak. Elég lesz egy veszekedés és a fejéhez fogod vágni és jogosan, mert miért te alázkodjál meg? Rúgjad ki a fenébe.
2014. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!